Дизайнери » F-H » Ароматичні Фужерні « Групи

Les Parfums Mythiques - Insense Givenchy для чоловіків

Les Parfums Mythiques - Insense Givenchy для чоловіків
Є
Був
Хочу
люблю
подобається
не подобається
зима
весна
літо
осінь
день
вечір
Загальна кількість голосів: 0
жіночий 25- 25+
чоловічий 25- 25+


основні акорди
дерево
зелений
квітковий
свіжо-пряний
aromatic

Les Parfums Mythiques - Insense від Givenchy - це парфум для чоловіків, належить до групи ароматів Ароматичні Фужерні . Les Parfums Mythiques - Insense був випущений в 2007. Верхні ноти: Чорна Смородина і Базилік; ноти серця: Магнолія і Зелені ноти; ноти бази Нулу Бальзам, Кедр і Голки Сосни.

Піраміда композиції

верхні Ноти
Чорна Смородина Базилік

середні Ноти
Магнолія Зелені ноти

база Ноти
Нулу Бальзам Кедр Голки Сосни

Основні відчутні ноти на думку користувачів

Loading...

Стійкість

управляйте мишкою

Голоси користувачів
дуже слабкий 0
 
нестійкий 0
 
середній 0
 
стійкий 0
 
дуже стійкий 0
 

Шлейф

управляйте мишкою

Голоси користувачів
близько до шкіри 0
 
середній 0
 
сильний 0
 
дуже сильний 0
 

Advertisement

Детальніше про аромат читайте англійською мовою / More in English language about Les Parfums Mythiques - Insense by Givenchy.

Цей аромат схожий на  

Advertisement

Les Parfums Mythiques - Insense Відгуки про аромати

Додайте Ваш коментар

Зареєструйтесь на Fragrantica і ви зможете додавати свої власні коментарі.

Sponsored offers:

Ця сторінка містить інформацію про аромат, відгуки, ноти парфуму, картинки, нову рекламу, старі вінтажні постери та відео про Givenchy Les Parfums Mythiques - Insense fragrance але ми не гарантуємо абсолютну достовірність даних. Торговельні марки та логотипи належать шанованим компаніям та виробникам і використовуються виключно для ідентифікації продуктів та компаній. Якщо у вас є додаткова інформація про Givenchy Les Parfums Mythiques - Insense, ви можете поділитись нею, додавши особистий відгук про парфум. Fragrantica розробила унікальну систему класифікації ароматів, керовану оцінками наших користувачів, і ви можете класифікувати Les Parfums Mythiques - Insense від Givenchy. Натисніть на відповідній опції форми класифікації аромату під зображенням парфуму. Також ви можете знайти посилання на вебсайти/Інтернет-магазини третьої сторони, але Fragrantica не має доступу або контролю на цих вебсайтах. Ми не даємо гарантій та не несемо відповідальності за те, що ви могли знайти в результаті цих посилань, або будь-які інші наслідки, включаючи втрату грошей та інше. Відгуки користувачів на Les Parfums Mythiques - Insense від Givenchy представляють лише погляди зазначеного автора і не відображають погляди Fragrantica.

Advertisement

Більше ароматів з цієї групи Ароматичні Фужерні
Calvin Klein Truth For Men Givenchy Xeryus Tommy Hilfiger Freedom for Him Paco Rabanne Tenere Comme des Garcons Comme des Garcons Series 2 Red: Harissa Nobile 1942 Lavanda Nobile Lancome Hypnose Homme Cologne O Boticario Acqua di Colonia Fougere Daniel Hechter Daniel Hechter Sport Adolfo Dominguez Adolfo Dominguez Hugo Boss Boss Sport Eden Classic Mandate

Advertisement

Популярні бренди та аромати: