Дизайнери » F-H » Деревні Квіткові Мускусні « Групи

Fanós Gritti для жінок та чоловіків

Fanós Gritti для жінок та чоловіків
Є
Був
Хочу
люблю
подобається
не подобається
зима
весна
літо
осінь
день
вечір
Загальна кількість голосів: 0
жіночий 25- 25+
чоловічий 25- 25+

Хочу: 1

основні акорди
теплий пряний
пудровий
кориця
свіжо-пряний
квітковий
Картинки
Fanós Gritti для жінок та чоловіків Картинки

Fanós від Gritti - це парфум для жінок та чоловіків, належить до групи ароматів Деревні Квіткові Мускусні. Fanós був випущений в 2014. Верхні ноти: Кориця, Імбир і Гватемальський Кардамон; ноти серця: Фіалка, Мімоза і Сандал; ноти бази Ваніль, Апельсиновий Цвіт і Амбра.

Піраміда композиції

верхні Ноти
Кориця Імбир Гватемальський Кардамон

середні Ноти
Фіалка Мімоза Сандал

база Ноти
Ваніль  Апельсиновий Цвіт Амбра

Основні відчутні ноти на думку користувачів

Loading...

Стійкість

управляйте мишкою

Голоси користувачів
дуже слабкий 0
 
нестійкий 0
 
середній 0
 
стійкий 0
 
дуже стійкий 0
 

Шлейф

управляйте мишкою

Голоси користувачів
близько до шкіри 0
 
середній 0
 
сильний 0
 
дуже сильний 0
 

Advertisement

Детальніше про аромат читайте англійською мовою / More in English language about Fanós by Gritti.

Цей аромат схожий на  

Advertisement

Fanós Відгуки про аромати

Katrusia
Katrusia

Наверное этот аромат удивил больше всего из линейке. Во первых стойкость выше чем у древесно специевых ароматов марки. А во вторых персик. Да, именно персик. Странным образом но со старта я слышу аромат как персик. Вначале в окрущении молочных специй, корици и ореховых нот, а затем это Peche Cardinal на коже. Вот такие метаморфозы носа. Дело не в коже, на блоттере тоже персик )

Nov
14
2016
Bona
Bona

Аромат дюшесових карамельок, імбирю і кардамону. В базі дуже відчутна пильність фіалкового кореню.

Не мій, ну зовсім не мій аромат.

P.S. Не давала спокою думка, що в ароматі викликає в мене таке відторгнення. І ось зрозуміла, загалом мені дуже нагадує аромат відділу побутової хімії.

Aug
06
2016

Додайте Ваш коментар

Зареєструйтесь на Fragrantica і ви зможете додавати свої власні коментарі.

Sponsored offers:

Ця сторінка містить інформацію про аромат, відгуки, ноти парфуму, картинки, нову рекламу, старі вінтажні постери та відео про Gritti Fanós fragrance але ми не гарантуємо абсолютну достовірність даних. Торговельні марки та логотипи належать шанованим компаніям та виробникам і використовуються виключно для ідентифікації продуктів та компаній. Якщо у вас є додаткова інформація про Gritti Fanós, ви можете поділитись нею, додавши особистий відгук про парфум. Fragrantica розробила унікальну систему класифікації ароматів, керовану оцінками наших користувачів, і ви можете класифікувати Fanós від Gritti. Натисніть на відповідній опції форми класифікації аромату під зображенням парфуму. Також ви можете знайти посилання на вебсайти/Інтернет-магазини третьої сторони, але Fragrantica не має доступу або контролю на цих вебсайтах. Ми не даємо гарантій та не несемо відповідальності за те, що ви могли знайти в результаті цих посилань, або будь-які інші наслідки, включаючи втрату грошей та інше. Відгуки користувачів на Fanós від Gritti представляють лише погляди зазначеного автора і не відображають погляди Fragrantica.

Advertisement

Більше ароматів з цієї групи Деревні Квіткові Мускусні
Christian Dior Dior Homme Christian Dior Dune Canali Canali Men D`Orsay Le Nomade Serge Lutens Gris Clair Antonio Banderas Antonio Cereus Cereus No.7 Fresh Cannabis Santal Yves Saint Laurent L`Homme Yves Saint Laurent design by Jean Nouvel Frederic Malle Dans Tes Bras Etat Libre d`Orange Delicious Closet Queen Christian Dior Fahrenheit Absolute

Advertisement

Популярні бренди та аромати: