Дизайнери » F-H » Східні Деревні « Групи

Noctem Arabs Gritti для жінок та чоловіків

Noctem Arabs Gritti для жінок та чоловіків
Є
Був
Хочу
люблю
подобається
не подобається
зима
весна
літо
осінь
день
вечір
Загальна кількість голосів: 0
жіночий 25- 25+
чоловічий 25- 25+


основні акорди
уд
тютюн
balsamic
дерево
солодкі ноти
musky
Картинки
Noctem Arabs Gritti для жінок та чоловіків Картинки

Noctem Arabs від Gritti - це парфум для жінок та чоловіків, належить до групи ароматів Східні Деревні. Noctem Arabs був випущений в 2014. Верхні ноти: Тютюн, Пачулі і Кедр з Вірджинії; ноти серця: Дерево Агар (Уд) і Сандал; ноти бази Мускус, Мирро і Амбра.

Піраміда композиції

верхні Ноти
Тютюн Пачулі Кедр з Вірджинії

середні Ноти
Дерево Агар (Уд) Сандал

база Ноти
Мускус Мирро Амбра

Основні відчутні ноти на думку користувачів

Loading...

Стійкість

управляйте мишкою

Голоси користувачів
дуже слабкий 0
 
нестійкий 0
 
середній 0
 
стійкий 0
 
дуже стійкий 0
 

Шлейф

управляйте мишкою

Голоси користувачів
близько до шкіри 0
 
середній 0
 
сильний 0
 
дуже сильний 0
 

Advertisement

Детальніше про аромат читайте англійською мовою / More in English language about Noctem Arabs by Gritti.

Цей аромат схожий на  

Advertisement

Noctem Arabs Відгуки про аромати

Katrusia
Katrusia

древестно специевый аромат. Дым, мирро, ладан, смолы... Младший брат Афганца, Куир Барселона, Уд Терри, Уд Кабул, Ладан Неро Терензи. Аромат по модным мотивам. Стойкость хорошая, без неожиданностей на коже, что конечно плюс.

Nov
14
2016

Додайте Ваш коментар

Зареєструйтесь на Fragrantica і ви зможете додавати свої власні коментарі.

Sponsored offers:

Ця сторінка містить інформацію про аромат, відгуки, ноти парфуму, картинки, нову рекламу, старі вінтажні постери та відео про Gritti Noctem Arabs fragrance але ми не гарантуємо абсолютну достовірність даних. Торговельні марки та логотипи належать шанованим компаніям та виробникам і використовуються виключно для ідентифікації продуктів та компаній. Якщо у вас є додаткова інформація про Gritti Noctem Arabs, ви можете поділитись нею, додавши особистий відгук про парфум. Fragrantica розробила унікальну систему класифікації ароматів, керовану оцінками наших користувачів, і ви можете класифікувати Noctem Arabs від Gritti. Натисніть на відповідній опції форми класифікації аромату під зображенням парфуму. Також ви можете знайти посилання на вебсайти/Інтернет-магазини третьої сторони, але Fragrantica не має доступу або контролю на цих вебсайтах. Ми не даємо гарантій та не несемо відповідальності за те, що ви могли знайти в результаті цих посилань, або будь-які інші наслідки, включаючи втрату грошей та інше. Відгуки користувачів на Noctem Arabs від Gritti представляють лише погляди зазначеного автора і не відображають погляди Fragrantica.

Advertisement

Більше ароматів з цієї групи Східні Деревні
Serge Lutens Miel De Bois Matthew Williamson Incense Montale Red Vetyver Karl Lagerfeld Kapsule Woody Gap White Amber No.541 Lorenzo Villoresi Alamut Angel Schlesser Angel Schlesser Homme Oriental Edition Playboy Press To Play Hollywood Mugler Alien Eau de Toilette Serge Lutens Fille en Aiguilles Montale Louban Jeanne Arthes Arthes Essential Patchouli Sumatra

Advertisement

Популярні бренди та аромати: