Дизайнери » F-H » Квіткові Зелені « Групи

Flora by Gucci Glamorous Magnolia Gucci для жінок

Flora by Gucci Glamorous Magnolia Gucci для жінок
Є
Був
Хочу
люблю
подобається
не подобається
зима
весна
літо
осінь
день
вечір
Загальна кількість голосів: 4
жіночий 25- 25+
чоловічий 25- 25+

Є : 3 Був: 2 Хочу: 2

основні акорди
квітковий
fresh
зелений
какао
цитрус
солодкі ноти
Картинки
Flora by Gucci Glamorous Magnolia Gucci для жінок Картинки Flora by Gucci Glamorous Magnolia Gucci для жінок Картинки Flora by Gucci Glamorous Magnolia Gucci для жінок Картинки Flora by Gucci Glamorous Magnolia Gucci для жінок Картинки Flora by Gucci Glamorous Magnolia Gucci для жінок Картинки Flora by Gucci Glamorous Magnolia Gucci для жінок Картинки Flora by Gucci Glamorous Magnolia Gucci для жінок Картинки Flora by Gucci Glamorous Magnolia Gucci для жінок Картинки Flora by Gucci Glamorous Magnolia Gucci для жінок Картинки

Flora by Gucci Glamorous Magnolia від Gucci - це парфум для жінок, належить до групи ароматів Квіткові Зелені. Flora by Gucci Glamorous Magnolia був випущений в 2012. Верхні ноти: Фрезія, Зелені ноти і Цитруси; ноти серця: Магнолія і Півонія; ноти бази Мускус, Сандал і Мексиканський Шоколад.

Perfume rating: 4.33 out of 5 with 4 votes.

Піраміда композиції

верхні Ноти
Фрезія Зелені ноти Цитруси

середні Ноти
Магнолія Півонія

база Ноти
Мускус Сандал Мексиканський Шоколад

Основні відчутні ноти на думку користувачів

Loading...

Стійкість

управляйте мишкою

Голоси користувачів
дуже слабкий 0
 
нестійкий 0
 
середній 3
 
стійкий 0
 
дуже стійкий 0
 

Шлейф

управляйте мишкою

Голоси користувачів
близько до шкіри 0
 
середній 3
 
сильний 0
 
дуже сильний 0
 

Детальніше про аромат читайте англійською мовою / More in English language about Flora by Gucci Glamorous Magnolia by Gucci.

Цей аромат схожий на  

Advertisement

Flora by Gucci Glamorous Magnolia Відгуки про аромати

Peonycat
Peonycat

Це дуже вдала ідея відтворити в ароматі справжню фіолетову магнолію, яка звучить дуже спокусливо, м´яко і солодко. Сандал з шоколадом складають дуже теплу та чуттєву базу.І щодо тонкощей сприйняття, мій чоловік каже, що йому цей парфум пахне динею. Та і я, чесно кажучи, деколи ловлю нотки свіжої солодкої дині. Найкраще, на мою думку, ця Магнолія розкривається на свіжому прохолодному повітрі, саме тоді з´являється чудовий тонкий шлейф.

Feb
04
2015

Додайте Ваш коментар

Зареєструйтесь на Fragrantica і ви зможете додавати свої власні коментарі.

Ця сторінка містить інформацію про аромат, відгуки, ноти парфуму, картинки, нову рекламу, старі вінтажні постери та відео про Gucci Flora by Gucci Glamorous Magnolia fragrance але ми не гарантуємо абсолютну достовірність даних. Торговельні марки та логотипи належать шанованим компаніям та виробникам і використовуються виключно для ідентифікації продуктів та компаній. Якщо у вас є додаткова інформація про Gucci Flora by Gucci Glamorous Magnolia, ви можете поділитись нею, додавши особистий відгук про парфум. Fragrantica розробила унікальну систему класифікації ароматів, керовану оцінками наших користувачів, і ви можете класифікувати Flora by Gucci Glamorous Magnolia від Gucci. Натисніть на відповідній опції форми класифікації аромату під зображенням парфуму. Також ви можете знайти посилання на вебсайти/Інтернет-магазини третьої сторони, але Fragrantica не має доступу або контролю на цих вебсайтах. Ми не даємо гарантій та не несемо відповідальності за те, що ви могли знайти в результаті цих посилань, або будь-які інші наслідки, включаючи втрату грошей та інше. Відгуки користувачів на Flora by Gucci Glamorous Magnolia від Gucci представляють лише погляди зазначеного автора і не відображають погляди Fragrantica.

Advertisement

Більше ароматів з цієї групи Квіткові Зелені
Lancome Climat Versace Versace Essence Emotional Alfred Sung Sha L`Occitane en Provence The Vert au Jasmin Victoria`s Secret Pink Roger & Gallet Eau de The Vert Eau Jeune Orange Riviera Diptyque Jardin Clos Monyette Paris Coquette Tropique Il Profvmo Osmo Scents Palmerose Lorenzo Villoresi Iperborea Laura Biagiotti Fiori Bianchi

Advertisement

Популярні бренди та аромати: