Дизайнери » F-H » Деревні Пряні « Групи

Guerlain Le Parfum du 68 Guerlain для жінок та чоловіків

Guerlain Le Parfum du 68 Guerlain для жінок та чоловіків
Є
Був
Хочу
люблю
подобається
не подобається
зима
весна
літо
осінь
день
вечір
Загальна кількість голосів: 0
жіночий 25- 25+
чоловічий 25- 25+

Був: 1

основні акорди
теплий пряний
balsamic
солодкі ноти
трав'янистий
aromatic

Guerlain Le Parfum du 68 від Guerlain - це парфум для жінок та чоловіків, належить до групи ароматів Деревні Пряні. Guerlain Le Parfum du 68 був випущений в 2013. Парфумер: Thierry Wasser. Композиція аромату включає ноти: Спецієві Ноти, Безсмертник, Боби Тонка, Бензоїн, Ладан і Шкіра.

Ноти аромату

Спецієві Ноти Безсмертник Боби Тонка Бензоїн Ладан Шкіра

Основні відчутні ноти на думку користувачів

Loading...

Стійкість

управляйте мишкою

Голоси користувачів
дуже слабкий 0
 
нестійкий 0
 
середній 0
 
стійкий 0
 
дуже стійкий 0
 

Шлейф

управляйте мишкою

Голоси користувачів
близько до шкіри 0
 
середній 0
 
сильний 0
 
дуже сильний 0
 

Advertisement

Детальніше про аромат читайте англійською мовою / More in English language about Guerlain Le Parfum du 68 by Guerlain.

Цей аромат схожий на  

Advertisement

Guerlain Le Parfum du 68 Відгуки про аромати

Додайте Ваш коментар

Зареєструйтесь на Fragrantica і ви зможете додавати свої власні коментарі.

Sponsored offers:

Ця сторінка містить інформацію про аромат, відгуки, ноти парфуму, картинки, нову рекламу, старі вінтажні постери та відео про Guerlain Guerlain Le Parfum du 68 fragrance але ми не гарантуємо абсолютну достовірність даних. Торговельні марки та логотипи належать шанованим компаніям та виробникам і використовуються виключно для ідентифікації продуктів та компаній. Якщо у вас є додаткова інформація про Guerlain Guerlain Le Parfum du 68, ви можете поділитись нею, додавши особистий відгук про парфум. Fragrantica розробила унікальну систему класифікації ароматів, керовану оцінками наших користувачів, і ви можете класифікувати Guerlain Le Parfum du 68 від Guerlain. Натисніть на відповідній опції форми класифікації аромату під зображенням парфуму. Також ви можете знайти посилання на вебсайти/Інтернет-магазини третьої сторони, але Fragrantica не має доступу або контролю на цих вебсайтах. Ми не даємо гарантій та не несемо відповідальності за те, що ви могли знайти в результаті цих посилань, або будь-які інші наслідки, включаючи втрату грошей та інше. Відгуки користувачів на Guerlain Le Parfum du 68 від Guerlain представляють лише погляди зазначеного автора і не відображають погляди Fragrantica.

Advertisement

Більше ароматів з цієї групи Деревні Пряні
Van Cleef & Arpels Zanzibar Rochas Aquaman Cacharel Cacharel Pour Homme Cereus Cereus No.11 Nikos Sculpture Blue Breeze Olivier Durbano Cristal de Roche (Rock Crystal) Olivier Durbano Black Tourmaline Jaguar Jaguar Performance Cinq Mondes Rituel de Java Smell Bent Werewolf Lumberjack Ex Floribus Vinis Fragranza Nº 6 Piper Officinarum The Fragrance Design Studio No. 20

Advertisement

Популярні бренди та аромати: