Дизайнери » F-H » Деревні Пряні « Групи

Songe d'un Bois d'Ete Guerlain для жінок та чоловіків

Songe d'un Bois d'Ete Guerlain для жінок та чоловіків
Є
Був
Хочу
люблю
подобається
не подобається
зима
весна
літо
осінь
день
вечір
Загальна кількість голосів: 3
жіночий 25- 25+
чоловічий 25- 25+

Є : 7 Був: 2 Хочу: 3

основні акорди
теплий пряний
уд
balsamic
свіжо-пряний
aromatic
димні ноти
Картинки
Songe d'un Bois d'Ete Guerlain для жінок та чоловіків Картинки Songe d'un Bois d'Ete Guerlain для жінок та чоловіків Картинки Songe d'un Bois d'Ete Guerlain для жінок та чоловіків Картинки

Songe d'un Bois d'Ete від Guerlain - це парфум для жінок та чоловіків, належить до групи ароматів Деревні Пряні. Songe d'un Bois d'Ete був випущений в 2012. Парфумер: Thierry Wasser. Композиція аромату включає ноти: Жасмин, Пачулі, Кедр, Шафран, Кардамон, Мирро, Дерево Агар (Уд) і Лист Лавра.

Perfume rating: 4.33 out of 5 with 3 votes.

Ноти аромату

Жасмин Пачулі Кедр Шафран Кардамон Мирро Дерево Агар (Уд) Лист Лавра

Основні відчутні ноти на думку користувачів

Loading...

Стійкість

управляйте мишкою

Голоси користувачів
дуже слабкий 0
 
нестійкий 0
 
середній 2
 
стійкий 1
 
дуже стійкий 0
 

Шлейф

управляйте мишкою

Голоси користувачів
близько до шкіри 0
 
середній 2
 
сильний 1
 
дуже сильний 0
 

Детальніше про аромат читайте англійською мовою / More in English language about Songe d'un Bois d'Ete by Guerlain.

Цей аромат схожий на  

Advertisement

Songe d'un Bois d'Ete Відгуки про аромати

Bona
Bona

Удова деревина, вимочена в кардамонно-лавровому настої. Поряд шмат дорогої шкіри в шафрані.

Аромат густий, смолянистий, спецієвий і при цьому досить прохолодний.

Прикрасить і чоловіка і жінку, та він однозначно не потерпить невідповідності - внутрішній стержень, воля, витончена брутальність.

Він просто кльовий! І в серії Les Déserts d'Orient для мого носа найкращий і найяскравіший!

Jul
27
2016
Amateur
Amateur

Ууууд, неймовірно кричущий, йому вторить кедр та показує свій характер кардамон. Пачулі згодом також проявляє себе. Мабуть, з усіх трьох ароматів колекції, цей дійсно чоловічий, без сумнівів. Харизматичний, масивний та грубо красивий.

Dec
18
2015

Додайте Ваш коментар

Зареєструйтесь на Fragrantica і ви зможете додавати свої власні коментарі.

Sponsored offers:

Ця сторінка містить інформацію про аромат, відгуки, ноти парфуму, картинки, нову рекламу, старі вінтажні постери та відео про Guerlain Songe d'un Bois d'Ete fragrance але ми не гарантуємо абсолютну достовірність даних. Торговельні марки та логотипи належать шанованим компаніям та виробникам і використовуються виключно для ідентифікації продуктів та компаній. Якщо у вас є додаткова інформація про Guerlain Songe d'un Bois d'Ete, ви можете поділитись нею, додавши особистий відгук про парфум. Fragrantica розробила унікальну систему класифікації ароматів, керовану оцінками наших користувачів, і ви можете класифікувати Songe d'un Bois d'Ete від Guerlain. Натисніть на відповідній опції форми класифікації аромату під зображенням парфуму. Також ви можете знайти посилання на вебсайти/Інтернет-магазини третьої сторони, але Fragrantica не має доступу або контролю на цих вебсайтах. Ми не даємо гарантій та не несемо відповідальності за те, що ви могли знайти в результаті цих посилань, або будь-які інші наслідки, включаючи втрату грошей та інше. Відгуки користувачів на Songe d'un Bois d'Ete від Guerlain представляють лише погляди зазначеного автора і не відображають погляди Fragrantica.

Advertisement

Більше ароматів з цієї групи Деревні Пряні
Kenzo Kenzo Jungle Homme Annayake Undo pour Homme Calvin Klein Man Krizia Krizia Comme des Garcons Comme des Garcons 2 Silver Words Cuba Paris Cuba Orange G. Nejman G.Nejman  Emir Mazzolari Lui Bath and Body Works Riceflower & Shea Vero Profumo onda eau de parfum Smell Bent Lucy Fur CnR Create Libra for Men

Advertisement

Популярні бренди та аромати: