Дизайнери » F-H » Квіткові « Групи

Harajuku Lovers Sunshine Cuties Music Harajuku Lovers для жінок

Harajuku Lovers Sunshine Cuties Music Harajuku Lovers для жінок
Є
Був
Хочу
люблю
подобається
не подобається
зима
весна
літо
осінь
день
вечір
Загальна кількість голосів: 0
жіночий 25- 25+
чоловічий 25- 25+


основні акорди
білоквітковий
квітковий
дерево
musky
фруктовий
Картинки
Harajuku Lovers Sunshine Cuties Music Harajuku Lovers для жінок Картинки

Harajuku Lovers Sunshine Cuties Music від Harajuku Lovers - це парфум для жінок, належить до групи ароматів Квіткові. Harajuku Lovers Sunshine Cuties Music був випущений в 2009. Парфумер: Richard Herpin. Верхні ноти: Фрезія, Яблуко Гренні Сміт і Груша; ноти серця: Жасмин, Жимолость і Орхідея; ноти бази Кашемірове Дерево, Деревні Ноти і Мускус.

Піраміда композиції

верхні Ноти
Фрезія Яблуко Гренні Сміт Груша

середні Ноти
Жасмин Жимолость Орхідея

база Ноти
Кашемірове Дерево Деревні Ноти Мускус

Основні відчутні ноти на думку користувачів

Loading...

Стійкість

управляйте мишкою

Голоси користувачів
дуже слабкий 0
 
нестійкий 0
 
середній 0
 
стійкий 0
 
дуже стійкий 0
 

Шлейф

управляйте мишкою

Голоси користувачів
близько до шкіри 0
 
середній 0
 
сильний 0
 
дуже сильний 0
 

Детальніше про аромат читайте англійською мовою / More in English language about Harajuku Lovers Sunshine Cuties Music by Harajuku Lovers.

Цей аромат схожий на  

Advertisement

Harajuku Lovers Sunshine Cuties Music Відгуки про аромати

Додайте Ваш коментар

Зареєструйтесь на Fragrantica і ви зможете додавати свої власні коментарі.

Sponsored offers:

Ця сторінка містить інформацію про аромат, відгуки, ноти парфуму, картинки, нову рекламу, старі вінтажні постери та відео про Harajuku Lovers Harajuku Lovers Sunshine Cuties Music fragrance але ми не гарантуємо абсолютну достовірність даних. Торговельні марки та логотипи належать шанованим компаніям та виробникам і використовуються виключно для ідентифікації продуктів та компаній. Якщо у вас є додаткова інформація про Harajuku Lovers Harajuku Lovers Sunshine Cuties Music, ви можете поділитись нею, додавши особистий відгук про парфум. Fragrantica розробила унікальну систему класифікації ароматів, керовану оцінками наших користувачів, і ви можете класифікувати Harajuku Lovers Sunshine Cuties Music від Harajuku Lovers. Натисніть на відповідній опції форми класифікації аромату під зображенням парфуму. Також ви можете знайти посилання на вебсайти/Інтернет-магазини третьої сторони, але Fragrantica не має доступу або контролю на цих вебсайтах. Ми не даємо гарантій та не несемо відповідальності за те, що ви могли знайти в результаті цих посилань, або будь-які інші наслідки, включаючи втрату грошей та інше. Відгуки користувачів на Harajuku Lovers Sunshine Cuties Music від Harajuku Lovers представляють лише погляди зазначеного автора і не відображають погляди Fragrantica.

Advertisement

Більше ароматів з цієї групи Квіткові
Stella McCartney Sheer Stella 2006 Victoria`s Secret Very Sexy Hot Victorio & Lucchino Bambina Yves Rocher Pur Desir de Lilas Bijan DNA Michel Germain Immaculate Caron Or et Noir Romeo Gigli Laki Nazareno Gabrielli Nazareno Daisy Fuentes Dianoche Night Tammie Garr Royalty Saffron James Ipo

Advertisement

Популярні бренди та аромати: