Дизайнери » F-H » Квіткові Фруктові « Групи

Harajuku Lovers Wicked Style Lil Angel Harajuku Lovers для жінок

Harajuku Lovers Wicked Style Lil Angel Harajuku Lovers для жінок
Є
Був
Хочу
люблю
подобається
не подобається
зима
весна
літо
осінь
день
вечір
Загальна кількість голосів: 0
жіночий 25- 25+
чоловічий 25- 25+


основні акорди
цитрус
квітковий
aquatic
солодкі ноти
фруктовий
троянда
Картинки
Harajuku Lovers Wicked Style Lil Angel Harajuku Lovers для жінок Картинки Harajuku Lovers Wicked Style Lil Angel Harajuku Lovers для жінок Картинки

Harajuku Lovers Wicked Style Lil Angel від Harajuku Lovers - це парфум для жінок, належить до групи ароматів Квіткові Фруктові. Harajuku Lovers Wicked Style Lil Angel був випущений в 2010. Парфумер: Celine Barel. Верхні ноти: Бергамот, Слива, Шампанське і Помело; ноти серця: Лотос, Водяна Лілія і Троянда; ноти бази Мускус, Амбра і Деревні Ноти.

Піраміда композиції

верхні Ноти
Бергамот Слива Шампанське Помело

середні Ноти
Лотос  Водяна Лілія Троянда

база Ноти
Мускус Амбра Деревні Ноти

Основні відчутні ноти на думку користувачів

Loading...

Стійкість

управляйте мишкою

Голоси користувачів
дуже слабкий 0
 
нестійкий 0
 
середній 0
 
стійкий 0
 
дуже стійкий 0
 

Шлейф

управляйте мишкою

Голоси користувачів
близько до шкіри 0
 
середній 0
 
сильний 0
 
дуже сильний 0
 

Детальніше про аромат читайте англійською мовою / More in English language about Harajuku Lovers Wicked Style Lil Angel by Harajuku Lovers.

Цей аромат схожий на  

Advertisement

Harajuku Lovers Wicked Style Lil Angel Відгуки про аромати

Додайте Ваш коментар

Зареєструйтесь на Fragrantica і ви зможете додавати свої власні коментарі.

Ця сторінка містить інформацію про аромат, відгуки, ноти парфуму, картинки, нову рекламу, старі вінтажні постери та відео про Harajuku Lovers Harajuku Lovers Wicked Style Lil Angel fragrance але ми не гарантуємо абсолютну достовірність даних. Торговельні марки та логотипи належать шанованим компаніям та виробникам і використовуються виключно для ідентифікації продуктів та компаній. Якщо у вас є додаткова інформація про Harajuku Lovers Harajuku Lovers Wicked Style Lil Angel, ви можете поділитись нею, додавши особистий відгук про парфум. Fragrantica розробила унікальну систему класифікації ароматів, керовану оцінками наших користувачів, і ви можете класифікувати Harajuku Lovers Wicked Style Lil Angel від Harajuku Lovers. Натисніть на відповідній опції форми класифікації аромату під зображенням парфуму. Також ви можете знайти посилання на вебсайти/Інтернет-магазини третьої сторони, але Fragrantica не має доступу або контролю на цих вебсайтах. Ми не даємо гарантій та не несемо відповідальності за те, що ви могли знайти в результаті цих посилань, або будь-які інші наслідки, включаючи втрату грошей та інше. Відгуки користувачів на Harajuku Lovers Wicked Style Lil Angel від Harajuku Lovers представляють лише погляди зазначеного автора і не відображають погляди Fragrantica.

Advertisement

Більше ароматів з цієї групи Квіткові Фруктові
Givenchy My Givenchy Jennifer Lopez Glow after Dark Jean Paul Gaultier Classique l’Eau d’Eté 2007 Adidas Fruity Rhythm Comptoir Sud Pacifique Cool Tropic Turqouise Joop! Joop! Berlin Iceberg Iceberg Twice Ice Lulu Castagnette Je t`M :-) Donna Karan DKNY Be Delicious Fresh Blossom Eisenberg I Am Kristel Saint Martin Orientalia Roberto Capucci Nuance

Advertisement

Популярні бренди та аромати: