Дизайнери » F-H » Східні Фужерні « Групи

Elixir des Merveilles Limited Edition Collector Hermes для жінок

Elixir des Merveilles Limited Edition Collector Hermes для жінок
Є
Був
Хочу
люблю
подобається
не подобається
зима
весна
літо
осінь
день
вечір
Загальна кількість голосів: 1
жіночий 25- 25+
чоловічий 25- 25+


основні акорди
balsamic
дерево
цитрус
амбра
caramel
солодкі ноти

Elixir des Merveilles Limited Edition Collector від Hermes - це парфум для жінок, належить до групи ароматів Східні Фужерні. Elixir des Merveilles Limited Edition Collector був випущений в 2014. Парфумер: Jean-Claude Ellena. Композиція аромату включає ноти: Перу Бальзам, Ваніль, Амбра, Сандал, Боби Тонка, Пачулі, Сіамські Смоли, карамель, Дуб, Ладан , Апельсин і Кедр.

Perfume rating: 4.00 out of 5 with 1 votes.

Ноти аромату

Перу Бальзам Ваніль Амбра Сандал Боби Тонка Пачулі Сіамські Смоли карамель Дуб Ладан Апельсин Кедр

Основні відчутні ноти на думку користувачів

Loading...

Стійкість

управляйте мишкою

Голоси користувачів
дуже слабкий 0
 
нестійкий 0
 
середній 0
 
стійкий 0
 
дуже стійкий 0
 

Шлейф

управляйте мишкою

Голоси користувачів
близько до шкіри 0
 
середній 0
 
сильний 0
 
дуже сильний 0
 

Advertisement

Детальніше про аромат читайте англійською мовою / More in English language about Elixir des Merveilles Limited Edition Collector by Hermes.

Цей аромат схожий на  

Advertisement

Elixir des Merveilles Limited Edition Collector Відгуки про аромати

Додайте Ваш коментар

Зареєструйтесь на Fragrantica і ви зможете додавати свої власні коментарі.

Sponsored offers:

Ця сторінка містить інформацію про аромат, відгуки, ноти парфуму, картинки, нову рекламу, старі вінтажні постери та відео про Hermes Elixir des Merveilles Limited Edition Collector fragrance але ми не гарантуємо абсолютну достовірність даних. Торговельні марки та логотипи належать шанованим компаніям та виробникам і використовуються виключно для ідентифікації продуктів та компаній. Якщо у вас є додаткова інформація про Hermes Elixir des Merveilles Limited Edition Collector, ви можете поділитись нею, додавши особистий відгук про парфум. Fragrantica розробила унікальну систему класифікації ароматів, керовану оцінками наших користувачів, і ви можете класифікувати Elixir des Merveilles Limited Edition Collector від Hermes. Натисніть на відповідній опції форми класифікації аромату під зображенням парфуму. Також ви можете знайти посилання на вебсайти/Інтернет-магазини третьої сторони, але Fragrantica не має доступу або контролю на цих вебсайтах. Ми не даємо гарантій та не несемо відповідальності за те, що ви могли знайти в результаті цих посилань, або будь-які інші наслідки, включаючи втрату грошей та інше. Відгуки користувачів на Elixir des Merveilles Limited Edition Collector від Hermes представляють лише погляди зазначеного автора і не відображають погляди Fragrantica.

Advertisement

Більше ароматів з цієї групи Східні Фужерні
Guerlain Jicky Givenchy Xeryus Rouge Lacoste Lacoste Elegance Amouage Jubilation for Men Borsalino Panama Otto Kern Signature Men Nicole Farhi Homme MDCI Parfums Invasion Barbare Playboy Playboy Vegas Pascal Morabito Or Black Bond No 9 Cooper Square Amouage The Library Collection Opus II

Advertisement

Популярні бренди та аромати: