Дизайнери » F-H » Цитрусові Ароматичні « Групи

Hotel Riviera Herve Gambs Paris для жінок та чоловіків

Hotel Riviera Herve Gambs Paris для жінок та чоловіків
Є
Був
Хочу
люблю
подобається
не подобається
зима
весна
літо
осінь
день
вечір
Загальна кількість голосів: 2
жіночий 25- 25+
чоловічий 25- 25+

Є : 2

основні акорди
цитрус
зелений
білоквітковий
aromatic
озонові ноти
Картинки
Hotel Riviera Herve Gambs Paris для жінок та чоловіків Картинки Hotel Riviera Herve Gambs Paris для жінок та чоловіків Картинки Hotel Riviera Herve Gambs Paris для жінок та чоловіків Картинки

Hotel Riviera від Herve Gambs Paris - це парфум для жінок та чоловіків, належить до групи ароматів Цитрусові Ароматичні. Це новий аромат. Hotel Riviera був випущений в 2015. Композиція аромату включає ноти: Лист Фіалки, М'ята, Мандарин, Гіркий Апельсин і Апельсиновий Цвіт.

Perfume rating: 4.00 out of 5 with 2 votes.

Ноти аромату

Лист Фіалки М'ята Мандарин Гіркий Апельсин  Апельсиновий Цвіт

Основні відчутні ноти на думку користувачів

Loading...

Стійкість

управляйте мишкою

Голоси користувачів
дуже слабкий 0
 
нестійкий 0
 
середній 0
 
стійкий 0
 
дуже стійкий 0
 

Шлейф

управляйте мишкою

Голоси користувачів
близько до шкіри 0
 
середній 0
 
сильний 0
 
дуже сильний 0
 

Advertisement

Детальніше про аромат читайте англійською мовою / More in English language about Hotel Riviera by Herve Gambs Paris.

Цей аромат схожий на  

Advertisement

Hotel Riviera Відгуки про аромати

Oxiz
Oxiz

Купила аромат перед поездкой на море, до этого, прочитав пирамиду даже и не думала его пробовать, но консультант в магазине "уболтал" меня))) я не люблю тестировать с блоттера, но аромат меня очаровал. Ожидала больше цитруса, а оказалось нет, у меня тут как раз разложить по нотам не получилось, но аромат оказался очень аристократичным. Просто представляю себе элегантную даму где то вечером на вилле,на Средиземноморье, лёгкий вечерний бриз вплетается в её волосы, аромат апельсиновых деревьев, бокал лёгкого фризанте. Я одеваю его как раз на вечерние прогулки, очень стойкий и шлейфовый.

Dec
01
2016

Додайте Ваш коментар

Зареєструйтесь на Fragrantica і ви зможете додавати свої власні коментарі.

Sponsored offers:

Ця сторінка містить інформацію про аромат, відгуки, ноти парфуму, картинки, нову рекламу, старі вінтажні постери та відео про Herve Gambs Paris Hotel Riviera fragrance але ми не гарантуємо абсолютну достовірність даних. Торговельні марки та логотипи належать шанованим компаніям та виробникам і використовуються виключно для ідентифікації продуктів та компаній. Якщо у вас є додаткова інформація про Herve Gambs Paris Hotel Riviera, ви можете поділитись нею, додавши особистий відгук про парфум. Fragrantica розробила унікальну систему класифікації ароматів, керовану оцінками наших користувачів, і ви можете класифікувати Hotel Riviera від Herve Gambs Paris. Натисніть на відповідній опції форми класифікації аромату під зображенням парфуму. Також ви можете знайти посилання на вебсайти/Інтернет-магазини третьої сторони, але Fragrantica не має доступу або контролю на цих вебсайтах. Ми не даємо гарантій та не несемо відповідальності за те, що ви могли знайти в результаті цих посилань, або будь-які інші наслідки, включаючи втрату грошей та інше. Відгуки користувачів на Hotel Riviera від Herve Gambs Paris представляють лише погляди зазначеного автора і не відображають погляди Fragrantica.

Advertisement

Більше ароматів з цієї групи Цитрусові Ароматичні
Lancome Aroma Tonic Estée Lauder Pleasures Exotic 2007 Frederic Malle Outrageous! Nicolai Parfumeur Createur Cologne Cedrat Nicolai Parfumeur Createur Cedrat Intense Billy Jealousy Illicit Elizabeth Arden Daytona 500 Fragonard Riviera Riviera Caron Alpona Maitre Parfumeur et Gantier Eau Pour Le Jeune Homme Demeter Fragrance Sushi La Bouquetiere Matins Vert

Advertisement

Популярні бренди та аромати: