Дизайнери » F-H » Ароматичні Фруктові « Групи

Orgasmo Mint Hilde Soliani для жінок та чоловіків

Orgasmo Mint Hilde Soliani для жінок та чоловіків
Є
Був
Хочу
люблю
подобається
не подобається
зима
весна
літо
осінь
день
вечір
Загальна кількість голосів: 0
жіночий 25- 25+
чоловічий 25- 25+


основні акорди
зелений
aromatic
свіжо-пряний

Orgasmo Mint від Hilde Soliani - це парфум для жінок та чоловіків, належить до групи ароматів Ароматичні Фруктові. Orgasmo Mint був випущений в 2013. Композиція аромату включає ноти: М'ята.

Ноти аромату

М'ята

Основні відчутні ноти на думку користувачів

Loading...

Стійкість

управляйте мишкою

Голоси користувачів
дуже слабкий 0
 
нестійкий 0
 
середній 0
 
стійкий 0
 
дуже стійкий 0
 

Шлейф

управляйте мишкою

Голоси користувачів
близько до шкіри 0
 
середній 0
 
сильний 0
 
дуже сильний 0
 

Advertisement

Детальніше про аромат читайте англійською мовою / More in English language about Orgasmo Mint by Hilde Soliani.

Цей аромат схожий на  

Advertisement

Orgasmo Mint Відгуки про аромати

Додайте Ваш коментар

Зареєструйтесь на Fragrantica і ви зможете додавати свої власні коментарі.

Sponsored offers:

Ця сторінка містить інформацію про аромат, відгуки, ноти парфуму, картинки, нову рекламу, старі вінтажні постери та відео про Hilde Soliani Orgasmo Mint fragrance але ми не гарантуємо абсолютну достовірність даних. Торговельні марки та логотипи належать шанованим компаніям та виробникам і використовуються виключно для ідентифікації продуктів та компаній. Якщо у вас є додаткова інформація про Hilde Soliani Orgasmo Mint, ви можете поділитись нею, додавши особистий відгук про парфум. Fragrantica розробила унікальну систему класифікації ароматів, керовану оцінками наших користувачів, і ви можете класифікувати Orgasmo Mint від Hilde Soliani. Натисніть на відповідній опції форми класифікації аромату під зображенням парфуму. Також ви можете знайти посилання на вебсайти/Інтернет-магазини третьої сторони, але Fragrantica не має доступу або контролю на цих вебсайтах. Ми не даємо гарантій та не несемо відповідальності за те, що ви могли знайти в результаті цих посилань, або будь-які інші наслідки, включаючи втрату грошей та інше. Відгуки користувачів на Orgasmo Mint від Hilde Soliani представляють лише погляди зазначеного автора і не відображають погляди Fragrantica.

Advertisement

Більше ароматів з цієї групи Ароматичні Фруктові
Marc Jacobs Splash - The Pear 2008 Boucheron Boucheron Eau Legere 2006 Lobogal Lobogal Pour Lui Benetton Essence of United Colors of Benetton Man Jo Malone London Pomegranate Noir Boadicea the Victorious The Exclusives Celestial Demeter Fragrance Fuzzy Navel Mirato Malizia Bon Bons Cherry Up Love & Toast Clementine Crush Tonatto Profumi M'amo Arno Sorel Magman Teufels Kuche Erdbeermund

Advertisement

Популярні бренди та аромати: