Дизайнери » F-H » Ароматичні Зелені « Групи

Teatro Olfattivo Di Parma: Stecca Hilde Soliani для жінок та чоловіків

Teatro Olfattivo Di Parma: Stecca Hilde Soliani для жінок та чоловіків
Є
Був
Хочу
люблю
подобається
не подобається
зима
весна
літо
осінь
день
вечір
Загальна кількість голосів: 0
жіночий 25- 25+
чоловічий 25- 25+


основні акорди
aromatic
зелений
свіжо-пряний
fresh
Картинки
Teatro Olfattivo Di Parma: Stecca Hilde Soliani для жінок та чоловіків Картинки Teatro Olfattivo Di Parma: Stecca Hilde Soliani для жінок та чоловіків Картинки

Teatro Olfattivo Di Parma: Stecca від Hilde Soliani - це парфум для жінок та чоловіків, належить до групи ароматів Ароматичні Зелені. Teatro Olfattivo Di Parma: Stecca був випущений в 2008. Парфумер: Hilde Soliani. Композиція аромату включає ноти: Лист Помідора.

Ноти аромату

Лист Помідора

Основні відчутні ноти на думку користувачів

Loading...

Стійкість

управляйте мишкою

Голоси користувачів
дуже слабкий 0
 
нестійкий 0
 
середній 0
 
стійкий 0
 
дуже стійкий 0
 

Шлейф

управляйте мишкою

Голоси користувачів
близько до шкіри 0
 
середній 0
 
сильний 0
 
дуже сильний 0
 

Advertisement

Детальніше про аромат читайте англійською мовою / More in English language about Teatro Olfattivo Di Parma: Stecca by Hilde Soliani.

Цей аромат схожий на  

Advertisement

Teatro Olfattivo Di Parma: Stecca Відгуки про аромати

Додайте Ваш коментар

Зареєструйтесь на Fragrantica і ви зможете додавати свої власні коментарі.

Sponsored offers:

Ця сторінка містить інформацію про аромат, відгуки, ноти парфуму, картинки, нову рекламу, старі вінтажні постери та відео про Hilde Soliani Teatro Olfattivo Di Parma: Stecca fragrance але ми не гарантуємо абсолютну достовірність даних. Торговельні марки та логотипи належать шанованим компаніям та виробникам і використовуються виключно для ідентифікації продуктів та компаній. Якщо у вас є додаткова інформація про Hilde Soliani Teatro Olfattivo Di Parma: Stecca, ви можете поділитись нею, додавши особистий відгук про парфум. Fragrantica розробила унікальну систему класифікації ароматів, керовану оцінками наших користувачів, і ви можете класифікувати Teatro Olfattivo Di Parma: Stecca від Hilde Soliani. Натисніть на відповідній опції форми класифікації аромату під зображенням парфуму. Також ви можете знайти посилання на вебсайти/Інтернет-магазини третьої сторони, але Fragrantica не має доступу або контролю на цих вебсайтах. Ми не даємо гарантій та не несемо відповідальності за те, що ви могли знайти в результаті цих посилань, або будь-які інші наслідки, включаючи втрату грошей та інше. Відгуки користувачів на Teatro Olfattivo Di Parma: Stecca від Hilde Soliani представляють лише погляди зазначеного автора і не відображають погляди Fragrantica.

Advertisement

Більше ароматів з цієї групи Ароматичні Зелені
Cerruti Image Ralph Lauren Polo Sport Emanuel Ungaro Ungaro pour L'Homme III Christian Dior Jules Marc Jacobs Splash - The Basil 2008 Parfum d`Empire Yuzu Fou Adidas Adidas Woman Fitness Fresh Aftelier Trevert Parfums Berdoues Thea Verde April Aromatics Throat Chakra Oil Smell Bent Saddle Warmer Adolfo Dominguez Te Verde

Advertisement

Популярні бренди та аромати: