Дизайнери » F-H » Східні Ванільні « Групи

Tubereuse 1 Capricieuse Histoires de Parfums для жінок

Tubereuse 1 Capricieuse Histoires de Parfums для жінок
Є
Був
Хочу
люблю
подобається
не подобається
зима
весна
літо
осінь
день
вечір
Загальна кількість голосів: 1
жіночий 25- 25+
чоловічий 25- 25+

Є : 1 Хочу: 1

основні акорди
пудровий
шкіра
тубероза
квітковий
теплий пряний
білоквітковий
Картинки
Tubereuse 1 Capricieuse Histoires de Parfums для жінок Картинки Tubereuse 1 Capricieuse Histoires de Parfums для жінок Картинки Tubereuse 1 Capricieuse Histoires de Parfums для жінок Картинки

Tubereuse 1 Capricieuse від Histoires de Parfums - це парфум для жінок, належить до групи ароматів Східні Ванільні. Tubereuse 1 Capricieuse був випущений в 2010. Верхні ноти: Шафран, Бергамот і Тубероза; ноти серця: Ірис, Іланг-Іланг і Тубероза; ноти бази Замша, Тубероза і Какао.

Perfume rating: 5.00 out of 5 with 1 votes.

Піраміда композиції

верхні Ноти
Шафран Бергамот Тубероза

середні Ноти
Ірис Іланг-Іланг Тубероза

база Ноти
Замша Тубероза Какао

Основні відчутні ноти на думку користувачів

Loading...

Стійкість

управляйте мишкою

Голоси користувачів
дуже слабкий 0
 
нестійкий 0
 
середній 0
 
стійкий 2
 
дуже стійкий 0
 

Шлейф

управляйте мишкою

Голоси користувачів
близько до шкіри 0
 
середній 0
 
сильний 2
 
дуже сильний 0
 

Advertisement

Детальніше про аромат читайте англійською мовою / More in English language about Tubereuse 1 Capricieuse by Histoires de Parfums.

Цей аромат схожий на  

Advertisement

Tubereuse 1 Capricieuse Відгуки про аромати

Додайте Ваш коментар

Зареєструйтесь на Fragrantica і ви зможете додавати свої власні коментарі.

Ця сторінка містить інформацію про аромат, відгуки, ноти парфуму, картинки, нову рекламу, старі вінтажні постери та відео про Histoires de Parfums Tubereuse 1 Capricieuse fragrance але ми не гарантуємо абсолютну достовірність даних. Торговельні марки та логотипи належать шанованим компаніям та виробникам і використовуються виключно для ідентифікації продуктів та компаній. Якщо у вас є додаткова інформація про Histoires de Parfums Tubereuse 1 Capricieuse, ви можете поділитись нею, додавши особистий відгук про парфум. Fragrantica розробила унікальну систему класифікації ароматів, керовану оцінками наших користувачів, і ви можете класифікувати Tubereuse 1 Capricieuse від Histoires de Parfums. Натисніть на відповідній опції форми класифікації аромату під зображенням парфуму. Також ви можете знайти посилання на вебсайти/Інтернет-магазини третьої сторони, але Fragrantica не має доступу або контролю на цих вебсайтах. Ми не даємо гарантій та не несемо відповідальності за те, що ви могли знайти в результаті цих посилань, або будь-які інші наслідки, включаючи втрату грошей та інше. Відгуки користувачів на Tubereuse 1 Capricieuse від Histoires de Parfums представляють лише погляди зазначеного автора і не відображають погляди Fragrantica.

Advertisement

Більше ароматів з цієї групи Східні Ванільні
Comptoir Sud Pacifique Vanille Amande Lolita Lempicka L`eau de Minuit Laura Mercier Eau Gourmande Almond Coconut Grassroots World Of Your Own Sarah Horowitz Parfums Perfect Vanilla Gendarme 7 Sinful Scents Excess Demeter Fragrance Devils Food Roxana Illuminated Perfume Chocolate: Figure 2: Cerise Payard Pistachio Ganache Jessica Simpson Dessert Treats Vanilla Ice Cream Monotheme Fine Fragrances Venezia Vanilla Blossom Hilde Soliani Vani Chic

Advertisement

Популярні бренди та аромати: