Дизайнери » I-K » Квіткові Деревні Мускусні « Групи

Muschio Bianco 3 I Profumi di Firenze для жінок та чоловіків

Muschio Bianco 3 I Profumi di Firenze для жінок та чоловіків
Є
Був
Хочу
люблю
подобається
не подобається
зима
весна
літо
осінь
день
вечір
Загальна кількість голосів: 0
жіночий 25- 25+
чоловічий 25- 25+


основні акорди
фруктовий
зелений
квітковий
троянда
пачулі
musky
Картинки
Muschio Bianco 3 I Profumi di Firenze для жінок та чоловіків Картинки

Muschio Bianco 3 від I Profumi di Firenze - це парфум для жінок та чоловіків, належить до групи ароматів Квіткові Деревні Мускусні. Верхня нота: Базилік; ноти серця: Лілія, Троянда, Конвалія , Листя Чорної Смородини, Червоні Ягоди і Іланг-Іланг; ноти бази Пачулі і Білий Мускус.

Піраміда композиції

верхні Ноти
Базилік

середні Ноти
Лілія Троянда Конвалія Листя Чорної Смородини Червоні Ягоди Іланг-Іланг

база Ноти
Пачулі Білий Мускус

Основні відчутні ноти на думку користувачів

Якщо ви знайомі з цим ароматом, будь ласка, визначте найбільш відчутні ноти композиції.

Стійкість

управляйте мишкою

Голоси користувачів
дуже слабкий 0
 
нестійкий 0
 
середній 0
 
стійкий 0
 
дуже стійкий 0
 

Шлейф

управляйте мишкою

Голоси користувачів
близько до шкіри 0
 
середній 0
 
сильний 0
 
дуже сильний 0
 

Advertisement

Детальніше про аромат читайте англійською мовою / More in English language about Muschio Bianco 3 by I Profumi di Firenze.

Цей аромат схожий на  

Advertisement

Muschio Bianco 3 Відгуки про аромати

Додайте Ваш коментар

Зареєструйтесь на Fragrantica і ви зможете додавати свої власні коментарі.

Sponsored offers:

Ця сторінка містить інформацію про аромат, відгуки, ноти парфуму, картинки, нову рекламу, старі вінтажні постери та відео про I Profumi di Firenze Muschio Bianco 3 fragrance але ми не гарантуємо абсолютну достовірність даних. Торговельні марки та логотипи належать шанованим компаніям та виробникам і використовуються виключно для ідентифікації продуктів та компаній. Якщо у вас є додаткова інформація про I Profumi di Firenze Muschio Bianco 3, ви можете поділитись нею, додавши особистий відгук про парфум. Fragrantica розробила унікальну систему класифікації ароматів, керовану оцінками наших користувачів, і ви можете класифікувати Muschio Bianco 3 від I Profumi di Firenze. Натисніть на відповідній опції форми класифікації аромату під зображенням парфуму. Також ви можете знайти посилання на вебсайти/Інтернет-магазини третьої сторони, але Fragrantica не має доступу або контролю на цих вебсайтах. Ми не даємо гарантій та не несемо відповідальності за те, що ви могли знайти в результаті цих посилань, або будь-які інші наслідки, включаючи втрату грошей та інше. Відгуки користувачів на Muschio Bianco 3 від I Profumi di Firenze представляють лише погляди зазначеного автора і не відображають погляди Fragrantica.

Advertisement

Більше ароматів з цієї групи Квіткові Деревні Мускусні
Estée Lauder Intuition Prada Infusion d'Iris S.T. Dupont L'Eau de S.T. Dupont pour Homme Lalique Lalique Eau de Parfum Femme Limited Edition 2009 Comptoir Sud Pacifique Musc Alize Apothia Pearl Guerlain Les Voyages Olfactifs 01 Paris-Moscow Girard Provence Spring Cliff Richard Dream Maker Des Filles a la Vanille Garcon Manque La Bouquetiere Embrasse Moi Nobile 1942 Anonimo Veneziano

Advertisement

Популярні бренди та аромати: