Дизайнери » I-K » Деревні Пряні « Групи

Patchouly Rosso I Profumi di Firenze для жінок та чоловіків

Patchouly Rosso I Profumi di Firenze для жінок та чоловіків
Є
Був
Хочу
люблю
подобається
не подобається
зима
весна
літо
осінь
день
вечір
Загальна кількість голосів: 0
жіночий 25- 25+
чоловічий 25- 25+


основні акорди
пачулі
теплий пряний
balsamic
дерево
земляний
Картинки
Patchouly Rosso I Profumi di Firenze для жінок та чоловіків Картинки

Patchouly Rosso від I Profumi di Firenze - це парфум для жінок та чоловіків, належить до групи ароматів Деревні Пряні. Парфумер: Giovanni Di Massimo. Композиція аромату включає ноти: Пачулі, Мирро, Кедр і Спецієві Ноти.

Ноти аромату

Пачулі Мирро Кедр Спецієві Ноти

Основні відчутні ноти на думку користувачів

Loading...

Стійкість

управляйте мишкою

Голоси користувачів
дуже слабкий 0
 
нестійкий 0
 
середній 0
 
стійкий 0
 
дуже стійкий 0
 

Шлейф

управляйте мишкою

Голоси користувачів
близько до шкіри 0
 
середній 0
 
сильний 0
 
дуже сильний 0
 

Advertisement

Детальніше про аромат читайте англійською мовою / More in English language about Patchouly Rosso by I Profumi di Firenze.

Цей аромат схожий на  

Advertisement

Patchouly Rosso Відгуки про аромати

Додайте Ваш коментар

Зареєструйтесь на Fragrantica і ви зможете додавати свої власні коментарі.

Sponsored offers:

Ця сторінка містить інформацію про аромат, відгуки, ноти парфуму, картинки, нову рекламу, старі вінтажні постери та відео про I Profumi di Firenze Patchouly Rosso fragrance але ми не гарантуємо абсолютну достовірність даних. Торговельні марки та логотипи належать шанованим компаніям та виробникам і використовуються виключно для ідентифікації продуктів та компаній. Якщо у вас є додаткова інформація про I Profumi di Firenze Patchouly Rosso, ви можете поділитись нею, додавши особистий відгук про парфум. Fragrantica розробила унікальну систему класифікації ароматів, керовану оцінками наших користувачів, і ви можете класифікувати Patchouly Rosso від I Profumi di Firenze. Натисніть на відповідній опції форми класифікації аромату під зображенням парфуму. Також ви можете знайти посилання на вебсайти/Інтернет-магазини третьої сторони, але Fragrantica не має доступу або контролю на цих вебсайтах. Ми не даємо гарантій та не несемо відповідальності за те, що ви могли знайти в результаті цих посилань, або будь-які інші наслідки, включаючи втрату грошей та інше. Відгуки користувачів на Patchouly Rosso від I Profumi di Firenze представляють лише погляди зазначеного автора і не відображають погляди Fragrantica.

Advertisement

Більше ароматів з цієї групи Деревні Пряні
Guerlain L'Instant de Guerlain pour Homme Chanel Egoiste Esprit Life by Esprit Men Comme des Garcons Comme des Garcons Series Luxe: Patchouli Pal Zileri Lab Roccobarocco Gold Jeans Cologne Montblanc Starwalker Estée Lauder Brasil Dream for Him Avon Herve Leger Homme Esteban Bois Velours Nejma Nejma 1 CnR Create Libra for Men

Advertisement

Популярні бренди та аромати: