Дизайнери » I-K » Східні Пряні « Групи

Vaniglia e Zenzero I Profumi di Firenze для жінок та чоловіків

Vaniglia e Zenzero I Profumi di Firenze для жінок та чоловіків
Є
Був
Хочу
люблю
подобається
не подобається
зима
весна
літо
осінь
день
вечір
Загальна кількість голосів: 0
жіночий 25- 25+
чоловічий 25- 25+


основні акорди
свіжо-пряний
ваніль
aromatic
цитрус
пудровий
Картинки
Vaniglia e Zenzero I Profumi di Firenze для жінок та чоловіків Картинки

Vaniglia e Zenzero від I Profumi di Firenze - це парфум для жінок та чоловіків, належить до групи ароматів Східні Пряні. Vaniglia e Zenzero був створений в 2000-і роки Верхні ноти: Мандарин, Бергамот, Базилік і Сицилійський Лимон; ноти серця: Конвалія , Фіалка, Лаванда, Герань, Гвоздика, Кипарис, Неролі і Мускатний Горіх; ноти бази Імбир, Мадагаскарська Ваніль, Дубовий Мох, Ветивер і Пачулі. Композиція аромату включає ноти: Гвоздика, Імбир, Ваніль і Кипарис.

Піраміда композиції

верхні Ноти
Мандарин Бергамот Базилік Сицилійський Лимон

середні Ноти
Конвалія Фіалка Лаванда Герань Гвоздика Кипарис Неролі Мускатний Горіх

база Ноти
Імбир Мадагаскарська Ваніль Дубовий Мох Ветивер Пачулі

Основні відчутні ноти на думку користувачів

Loading...

Стійкість

управляйте мишкою

Голоси користувачів
дуже слабкий 0
 
нестійкий 0
 
середній 0
 
стійкий 0
 
дуже стійкий 0
 

Шлейф

управляйте мишкою

Голоси користувачів
близько до шкіри 0
 
середній 0
 
сильний 0
 
дуже сильний 0
 

Advertisement

Детальніше про аромат читайте англійською мовою / More in English language about Vaniglia e Zenzero by I Profumi di Firenze.

Цей аромат схожий на  

Advertisement

Vaniglia e Zenzero Відгуки про аромати

Додайте Ваш коментар

Зареєструйтесь на Fragrantica і ви зможете додавати свої власні коментарі.

Sponsored offers:

Ця сторінка містить інформацію про аромат, відгуки, ноти парфуму, картинки, нову рекламу, старі вінтажні постери та відео про I Profumi di Firenze Vaniglia e Zenzero fragrance але ми не гарантуємо абсолютну достовірність даних. Торговельні марки та логотипи належать шанованим компаніям та виробникам і використовуються виключно для ідентифікації продуктів та компаній. Якщо у вас є додаткова інформація про I Profumi di Firenze Vaniglia e Zenzero, ви можете поділитись нею, додавши особистий відгук про парфум. Fragrantica розробила унікальну систему класифікації ароматів, керовану оцінками наших користувачів, і ви можете класифікувати Vaniglia e Zenzero від I Profumi di Firenze. Натисніть на відповідній опції форми класифікації аромату під зображенням парфуму. Також ви можете знайти посилання на вебсайти/Інтернет-магазини третьої сторони, але Fragrantica не має доступу або контролю на цих вебсайтах. Ми не даємо гарантій та не несемо відповідальності за те, що ви могли знайти в результаті цих посилань, або будь-які інші наслідки, включаючи втрату грошей та інше. Відгуки користувачів на Vaniglia e Zenzero від I Profumi di Firenze представляють лише погляди зазначеного автора і не відображають погляди Fragrantica.

Advertisement

Більше ароматів з цієї групи Східні Пряні
Coty Dulce Vanilla L`Erbolario Meharees Etat Libre d`Orange Nombril Immense Miller Harris Fleur Oriental Frapin Caravelle Epicee Compagnia Delle Indie Asia Ginger Dust Police Pure Police Pure DNA Homme M. Micallef Spicy for Him DSH Perfumes Kohl Gris Fiorucci Pin Up I M Spicy Yves Saint Laurent Opium Fraicheur d'Orient Segreti di Lucca Boheme

Advertisement

Популярні бренди та аромати: