Дизайнери » I-K » Квіткові « Групи

A Scent by Issey Miyake Eau de Parfum Florale Issey Miyake для жінок

A Scent by Issey Miyake Eau de Parfum Florale Issey Miyake для жінок
Є
Був
Хочу
люблю
подобається
не подобається
зима
весна
літо
осінь
день
вечір
Загальна кількість голосів: 2
жіночий 25- 25+
чоловічий 25- 25+


основні акорди
квітковий
білоквітковий
зелений
жовтоквітковий
fresh

A Scent by Issey Miyake Eau de Parfum Florale від Issey Miyake - це парфум для жінок, належить до групи ароматів Квіткові. A Scent by Issey Miyake Eau de Parfum Florale був випущений в 2010. Композиція аромату включає ноти: Жасмин, Іланг-Іланг, Гальбанум і Півонія.

Perfume rating: 1.00 out of 5 with 2 votes.

Ноти аромату

Жасмин Іланг-Іланг Гальбанум Півонія

Основні відчутні ноти на думку користувачів

Loading...

Стійкість

управляйте мишкою

Голоси користувачів
дуже слабкий 0
 
нестійкий 0
 
середній 1
 
стійкий 1
 
дуже стійкий 0
 

Шлейф

управляйте мишкою

Голоси користувачів
близько до шкіри 0
 
середній 2
 
сильний 0
 
дуже сильний 0
 

Детальніше про аромат читайте англійською мовою / More in English language about A Scent by Issey Miyake Eau de Parfum Florale by Issey Miyake.

Цей аромат схожий на  

Advertisement

A Scent by Issey Miyake Eau de Parfum Florale Відгуки про аромати

Nuit_air
Nuit_air

Цей аромат - старший брат Евіденсе від Ів Роше. Не подобається ні той ні інший...Різкі обидва і противні

Sep
03
2014

Додайте Ваш коментар

Зареєструйтесь на Fragrantica і ви зможете додавати свої власні коментарі.

Sponsored offers:

Ця сторінка містить інформацію про аромат, відгуки, ноти парфуму, картинки, нову рекламу, старі вінтажні постери та відео про Issey Miyake A Scent by Issey Miyake Eau de Parfum Florale fragrance але ми не гарантуємо абсолютну достовірність даних. Торговельні марки та логотипи належать шанованим компаніям та виробникам і використовуються виключно для ідентифікації продуктів та компаній. Якщо у вас є додаткова інформація про Issey Miyake A Scent by Issey Miyake Eau de Parfum Florale, ви можете поділитись нею, додавши особистий відгук про парфум. Fragrantica розробила унікальну систему класифікації ароматів, керовану оцінками наших користувачів, і ви можете класифікувати A Scent by Issey Miyake Eau de Parfum Florale від Issey Miyake. Натисніть на відповідній опції форми класифікації аромату під зображенням парфуму. Також ви можете знайти посилання на вебсайти/Інтернет-магазини третьої сторони, але Fragrantica не має доступу або контролю на цих вебсайтах. Ми не даємо гарантій та не несемо відповідальності за те, що ви могли знайти в результаті цих посилань, або будь-які інші наслідки, включаючи втрату грошей та інше. Відгуки користувачів на A Scent by Issey Miyake Eau de Parfum Florale від Issey Miyake представляють лише погляди зазначеного автора і не відображають погляди Fragrantica.

Advertisement

Більше ароматів з цієї групи Квіткові
Stella McCartney Sheer Stella Boucheron Miss Boucheron Montana Suggestion Eau d`Argent Celine Dion Paris Nights Nutrimetics Ooh La La Bourjois Soir de Paris (Evening in Paris) The Body Shop White Gardenia Halle Berry Halle Pure Orchid Norma Kamali Jazmin Caswell Massey Freesia Anucci Dalini I Profumi di Firenze Lilla Serenella

Advertisement

Популярні бренди та аромати: