Дизайнери » I-K » Деревні « Групи

S de Scherrer Homme Jean-Louis Scherrer для чоловіків

S de Scherrer Homme Jean-Louis Scherrer для чоловіків
Є
Був
Хочу
люблю
подобається
не подобається
зима
весна
літо
осінь
день
вечір
Загальна кількість голосів: 0
жіночий 25- 25+
чоловічий 25- 25+


основні акорди
aromatic
теплий пряний
дерево
білоквітковий
свіжо-пряний

S de Scherrer Homme від Jean-Louis Scherrer - це парфум для чоловіків, належить до групи ароматів Деревні. S de Scherrer Homme був випущений в 2006. Верхні ноти: Білий Перець і Кардамон; ноти серця: Білий Тютюн, Боби Тонка і Лаванда; ноти бази Ваніль і Деревні Ноти.

Піраміда композиції

верхні Ноти
Білий Перець Кардамон

середні Ноти
Білий Тютюн Боби Тонка Лаванда

база Ноти
Ваніль Деревні Ноти

Основні відчутні ноти на думку користувачів

Loading...

Стійкість

управляйте мишкою

Голоси користувачів
дуже слабкий 0
 
нестійкий 0
 
середній 0
 
стійкий 0
 
дуже стійкий 0
 

Шлейф

управляйте мишкою

Голоси користувачів
близько до шкіри 0
 
середній 0
 
сильний 0
 
дуже сильний 0
 

Детальніше про аромат читайте англійською мовою / More in English language about S de Scherrer Homme by Jean-Louis Scherrer.

Цей аромат схожий на  

Advertisement

S de Scherrer Homme Відгуки про аромати

Додайте Ваш коментар

Зареєструйтесь на Fragrantica і ви зможете додавати свої власні коментарі.

Sponsored offers:

Ця сторінка містить інформацію про аромат, відгуки, ноти парфуму, картинки, нову рекламу, старі вінтажні постери та відео про Jean-Louis Scherrer S de Scherrer Homme fragrance але ми не гарантуємо абсолютну достовірність даних. Торговельні марки та логотипи належать шанованим компаніям та виробникам і використовуються виключно для ідентифікації продуктів та компаній. Якщо у вас є додаткова інформація про Jean-Louis Scherrer S de Scherrer Homme, ви можете поділитись нею, додавши особистий відгук про парфум. Fragrantica розробила унікальну систему класифікації ароматів, керовану оцінками наших користувачів, і ви можете класифікувати S de Scherrer Homme від Jean-Louis Scherrer. Натисніть на відповідній опції форми класифікації аромату під зображенням парфуму. Також ви можете знайти посилання на вебсайти/Інтернет-магазини третьої сторони, але Fragrantica не має доступу або контролю на цих вебсайтах. Ми не даємо гарантій та не несемо відповідальності за те, що ви могли знайти в результаті цих посилань, або будь-які інші наслідки, включаючи втрату грошей та інше. Відгуки користувачів на S de Scherrer Homme від Jean-Louis Scherrer представляють лише погляди зазначеного автора і не відображають погляди Fragrantica.

Advertisement

Більше ароматів з цієї групи Деревні
Aramis Aramis Bermuda Tonic Max Deville Camera On Police Police Naked Pour Homme Versace Green Jeans Salvador Dali Purplelips Sensual Sergio Tacchini Sergio Tacchini Uomo Benetton Cumbia Colors Man Comme des Garcons Comme des Garcons Series 2 Red: Sequoia Pierre Balmain Miss Balmain Anat Fritz Anat Fritz Xerjoff Modoc Jacomo Ambro de Jacomo

Advertisement

Популярні бренди та аромати: