Дизайнери » I-K » Квіткові Фруктові Гурманські « Групи

Bem Me Quer Com Delícias Candy Jequiti для жінок

Bem Me Quer Com Delícias Candy Jequiti для жінок
Є
Був
Хочу
люблю
подобається
не подобається
зима
весна
літо
осінь
день
вечір
Загальна кількість голосів: 0
жіночий 25- 25+
чоловічий 25- 25+


основні акорди
солодкі ноти
ваніль
фруктовий
пудровий
дерево

Bem Me Quer Com Delícias Candy від Jequiti - це парфум для жінок, належить до групи ароматів Квіткові Фруктові Гурманські. Це новий аромат. Bem Me Quer Com Delícias Candy був випущений в 2017. Композиція аромату включає ноти: Малина, Морозиво, Білий Шоколад і Ваніль.

Ноти аромату

Малина Морозиво Білий Шоколад Ваніль

Основні відчутні ноти на думку користувачів

Loading...

Стійкість

управляйте мишкою

Голоси користувачів
дуже слабкий 0
 
нестійкий 0
 
середній 0
 
стійкий 0
 
дуже стійкий 0
 

Шлейф

управляйте мишкою

Голоси користувачів
близько до шкіри 0
 
середній 0
 
сильний 0
 
дуже сильний 0
 

Advertisement

Детальніше про аромат читайте англійською мовою / More in English language about Bem Me Quer Com Delícias Candy by Jequiti.

Цей аромат схожий на  

Advertisement

Bem Me Quer Com Delícias Candy Відгуки про аромати

Додайте Ваш коментар

Зареєструйтесь на Fragrantica і ви зможете додавати свої власні коментарі.

Sponsored offers:

Ця сторінка містить інформацію про аромат, відгуки, ноти парфуму, картинки, нову рекламу, старі вінтажні постери та відео про Jequiti Bem Me Quer Com Delícias Candy fragrance але ми не гарантуємо абсолютну достовірність даних. Торговельні марки та логотипи належать шанованим компаніям та виробникам і використовуються виключно для ідентифікації продуктів та компаній. Якщо у вас є додаткова інформація про Jequiti Bem Me Quer Com Delícias Candy, ви можете поділитись нею, додавши особистий відгук про парфум. Fragrantica розробила унікальну систему класифікації ароматів, керовану оцінками наших користувачів, і ви можете класифікувати Bem Me Quer Com Delícias Candy від Jequiti. Натисніть на відповідній опції форми класифікації аромату під зображенням парфуму. Також ви можете знайти посилання на вебсайти/Інтернет-магазини третьої сторони, але Fragrantica не має доступу або контролю на цих вебсайтах. Ми не даємо гарантій та не несемо відповідальності за те, що ви могли знайти в результаті цих посилань, або будь-які інші наслідки, включаючи втрату грошей та інше. Відгуки користувачів на Bem Me Quer Com Delícias Candy від Jequiti представляють лише погляди зазначеного автора і не відображають погляди Fragrantica.

Advertisement

Більше ароматів з цієї групи Квіткові Фруктові Гурманські
Lolita Lempicka Lolita Lempicka Deborah Be Gourmand - Candy Fruit Bath and Body Works Black Raspberry Vanilla Elizabeth Arden 5th Avenue Style Lulu Guinness Fairytales Crazylibellule and the Poppies Poule de Luxe Vanilla Ganache Koto Parfums Hello Kitty Woman Coty Ici InStyle Sex In The City Romantic Wish Michel Germain Sexual Femme Il Profvmo Chocolat Frais Ramon Molvizar Art & Silver & Perfume

Advertisement

Популярні бренди та аромати: