Дизайнери » I-K » Східні Ванільні « Групи

Dessert Treats Vanilla Ice Cream Jessica Simpson для жінок

Dessert Treats Vanilla Ice Cream Jessica Simpson для жінок
Є
Був
Хочу
люблю
подобається
не подобається
зима
весна
літо
осінь
день
вечір
Загальна кількість голосів: 0
жіночий 25- 25+
чоловічий 25- 25+


основні акорди
ваніль
солодкі ноти
пудровий
ніжно-пряний
дерево

Dessert Treats Vanilla Ice Cream від Jessica Simpson - це парфум для жінок, належить до групи ароматів Східні Ванільні. Dessert Treats Vanilla Ice Cream був випущений в 2006. Композиція аромату включає ноти: Ваніль і Цукор.

Ноти аромату

Ваніль Цукор

Основні відчутні ноти на думку користувачів

Loading...

Стійкість

управляйте мишкою

Голоси користувачів
дуже слабкий 0
 
нестійкий 0
 
середній 0
 
стійкий 0
 
дуже стійкий 0
 

Шлейф

управляйте мишкою

Голоси користувачів
близько до шкіри 0
 
середній 0
 
сильний 0
 
дуже сильний 0
 

Детальніше про аромат читайте англійською мовою / More in English language about Dessert Treats Vanilla Ice Cream by Jessica Simpson.

Цей аромат схожий на  

Advertisement

Dessert Treats Vanilla Ice Cream Відгуки про аромати

Додайте Ваш коментар

Зареєструйтесь на Fragrantica і ви зможете додавати свої власні коментарі.

Sponsored offers:

Ця сторінка містить інформацію про аромат, відгуки, ноти парфуму, картинки, нову рекламу, старі вінтажні постери та відео про Jessica Simpson Dessert Treats Vanilla Ice Cream fragrance але ми не гарантуємо абсолютну достовірність даних. Торговельні марки та логотипи належать шанованим компаніям та виробникам і використовуються виключно для ідентифікації продуктів та компаній. Якщо у вас є додаткова інформація про Jessica Simpson Dessert Treats Vanilla Ice Cream, ви можете поділитись нею, додавши особистий відгук про парфум. Fragrantica розробила унікальну систему класифікації ароматів, керовану оцінками наших користувачів, і ви можете класифікувати Dessert Treats Vanilla Ice Cream від Jessica Simpson. Натисніть на відповідній опції форми класифікації аромату під зображенням парфуму. Також ви можете знайти посилання на вебсайти/Інтернет-магазини третьої сторони, але Fragrantica не має доступу або контролю на цих вебсайтах. Ми не даємо гарантій та не несемо відповідальності за те, що ви могли знайти в результаті цих посилань, або будь-які інші наслідки, включаючи втрату грошей та інше. Відгуки користувачів на Dessert Treats Vanilla Ice Cream від Jessica Simpson представляють лише погляди зазначеного автора і не відображають погляди Fragrantica.

Advertisement

Більше ароматів з цієї групи Східні Ванільні
Elizabeth Arden Provocative Interlude Montblanc Présence d'une femme Jean Paul Gaultier Gaultier 2 Eau d`Amour Demeter Fragrance Apple Pie Sage Machado Onyx & Peridot Farmacia SS. Annunziata Vaniglia del Madagascar Jessica Simpson Dessert Treats Cupcake Jeanne Arthes Cassandra Blanc Monotheme Fine Fragrances Venezia Vanilla Blossom Lush American Cream Pierre Guillaume Sucre d`Ebene Florascent Umami

Advertisement

Популярні бренди та аромати: