Дизайнери » I-K » Квіткові Фруктові « Групи

Live Colorfully Sunshine Kate Spade для жінок

Live Colorfully Sunshine Kate Spade для жінок
Є
Був
Хочу
люблю
подобається
не подобається
зима
весна
літо
осінь
день
вечір
Загальна кількість голосів: 0
жіночий 25- 25+
чоловічий 25- 25+


основні акорди
білоквітковий
цитрус
солодкі ноти
ваніль
кокос
квітковий

Live Colorfully Sunshine від Kate Spade - це парфум для жінок, належить до групи ароматів Квіткові Фруктові. Це новий аромат. Live Colorfully Sunshine був випущений в 2017. Верхні ноти: Клементин, Сицилійський Лимон і Липовий Цвіт; ноти серця: Гарденія, Кокосовий нектар і Квітка Тіаре; ноти бази Ваніль і Мускус.

Піраміда композиції

верхні Ноти
Клементин Сицилійський Лимон Липовий Цвіт

середні Ноти
Гарденія Кокосовий нектар Квітка Тіаре

база Ноти
Ваніль Мускус

Основні відчутні ноти на думку користувачів

Loading...

Стійкість

управляйте мишкою

Голоси користувачів
дуже слабкий 0
 
нестійкий 0
 
середній 0
 
стійкий 0
 
дуже стійкий 0
 

Шлейф

управляйте мишкою

Голоси користувачів
близько до шкіри 0
 
середній 0
 
сильний 0
 
дуже сильний 0
 

Детальніше про аромат читайте англійською мовою / More in English language about Live Colorfully Sunshine by Kate Spade.

Цей аромат схожий на  

Advertisement

Live Colorfully Sunshine Відгуки про аромати

Додайте Ваш коментар

Зареєструйтесь на Fragrantica і ви зможете додавати свої власні коментарі.

Sponsored offers:

Ця сторінка містить інформацію про аромат, відгуки, ноти парфуму, картинки, нову рекламу, старі вінтажні постери та відео про Kate Spade Live Colorfully Sunshine fragrance але ми не гарантуємо абсолютну достовірність даних. Торговельні марки та логотипи належать шанованим компаніям та виробникам і використовуються виключно для ідентифікації продуктів та компаній. Якщо у вас є додаткова інформація про Kate Spade Live Colorfully Sunshine, ви можете поділитись нею, додавши особистий відгук про парфум. Fragrantica розробила унікальну систему класифікації ароматів, керовану оцінками наших користувачів, і ви можете класифікувати Live Colorfully Sunshine від Kate Spade. Натисніть на відповідній опції форми класифікації аромату під зображенням парфуму. Також ви можете знайти посилання на вебсайти/Інтернет-магазини третьої сторони, але Fragrantica не має доступу або контролю на цих вебсайтах. Ми не даємо гарантій та не несемо відповідальності за те, що ви могли знайти в результаті цих посилань, або будь-які інші наслідки, включаючи втрату грошей та інше. Відгуки користувачів на Live Colorfully Sunshine від Kate Spade представляють лише погляди зазначеного автора і не відображають погляди Fragrantica.

Advertisement

Більше ароматів з цієї групи Квіткові Фруктові
Anna Sui Secret Wish Magic Romance Escada Escada Magnetic Beat Givenchy Eau de Givenchy Tous Baby Givenchy Oblique Play Donna Karan DKNY Be Delicious Charmingly Delicious Sarah Jessica Parker Covet Pure Bloom Lollia Believe Oxbow Oxbow Essence de Surf Woman Pacsun Kirra Pink Mistral Wild Blackberry DSH Perfumes Bridesmaid

Advertisement

Популярні бренди та аромати: