Дизайнери » I-K » Деревні « Групи

`ilm Kemi Blending Magic для жінок та чоловіків

`ilm Kemi Blending Magic для жінок та чоловіків
Є
Був
Хочу
люблю
подобається
не подобається
зима
весна
літо
осінь
день
вечір
Загальна кількість голосів: 0
жіночий 25- 25+
чоловічий 25- 25+


основні акорди
уд
свіжо-пряний
balsamic
дерево

`ilm від Kemi Blending Magic - це парфум для жінок та чоловіків, належить до групи ароматів Деревні. `ilm був випущений в 2014. Верхня нота: Дерево Агар (Уд); нота серця: Дерево Агар (Уд); базова нота Дерево Агар (Уд).

Піраміда композиції

верхні Ноти
Дерево Агар (Уд)

середні Ноти
Дерево Агар (Уд)

база Ноти
Дерево Агар (Уд)

Основні відчутні ноти на думку користувачів

Loading...

Стійкість

управляйте мишкою

Голоси користувачів
дуже слабкий 0
 
нестійкий 0
 
середній 0
 
стійкий 0
 
дуже стійкий 0
 

Шлейф

управляйте мишкою

Голоси користувачів
близько до шкіри 0
 
середній 0
 
сильний 0
 
дуже сильний 0
 

Advertisement

Детальніше про аромат читайте англійською мовою / More in English language about `ilm by Kemi Blending Magic.

Цей аромат схожий на  

Advertisement

`ilm Відгуки про аромати

Додайте Ваш коментар

Зареєструйтесь на Fragrantica і ви зможете додавати свої власні коментарі.

Sponsored offers:

Ця сторінка містить інформацію про аромат, відгуки, ноти парфуму, картинки, нову рекламу, старі вінтажні постери та відео про Kemi Blending Magic `ilm fragrance але ми не гарантуємо абсолютну достовірність даних. Торговельні марки та логотипи належать шанованим компаніям та виробникам і використовуються виключно для ідентифікації продуктів та компаній. Якщо у вас є додаткова інформація про Kemi Blending Magic `ilm, ви можете поділитись нею, додавши особистий відгук про парфум. Fragrantica розробила унікальну систему класифікації ароматів, керовану оцінками наших користувачів, і ви можете класифікувати `ilm від Kemi Blending Magic. Натисніть на відповідній опції форми класифікації аромату під зображенням парфуму. Також ви можете знайти посилання на вебсайти/Інтернет-магазини третьої сторони, але Fragrantica не має доступу або контролю на цих вебсайтах. Ми не даємо гарантій та не несемо відповідальності за те, що ви могли знайти в результаті цих посилань, або будь-які інші наслідки, включаючи втрату грошей та інше. Відгуки користувачів на `ilm від Kemi Blending Magic представляють лише погляди зазначеного автора і не відображають погляди Fragrantica.

Advertisement

Більше ароматів з цієї групи Деревні
Givenchy Les Parfums Mythiques - Vetiver Jovoy Paris Boise Pierre Guillaume PG18 Cadjmere Accord Parfait Heliotrope & Santal Ralph Lauren Polo Modern Reserve Le Labo Vanille 44 Paris Gendarme 7 Sinful Scents Lust Maitre Parfumeur et Gantier Route du Vetiver Jacques Bogart Witness Teufels Kuche Demonic Slayer Givenchy Ange ou Demon Poesie d’un Parfum d’Hiver Santal d’Hiver Anicka Yi & Maggie Peng Shigenobu Twilight

Advertisement

Популярні бренди та аромати: