Дизайнери » I-K » Східні Деревні « Групи

Kemi Kemi Blending Magic для жінок та чоловіків

Kemi Kemi Blending Magic для жінок та чоловіків
Є
Був
Хочу
люблю
подобається
не подобається
зима
весна
літо
осінь
день
вечір
Загальна кількість голосів: 0
жіночий 25- 25+
чоловічий 25- 25+


основні акорди
дерево
musky
caramel
шкіра
анімалістичні ноти
пудровий

Kemi від Kemi Blending Magic - це парфум для жінок та чоловіків, належить до групи ароматів Східні Деревні. Kemi був випущений в 2014. Верхні ноти: Кедр і Дерево Агар (Уд); ноти серця: Гур'ян Бальзам, карамель, Касторіум і Цивета; ноти бази Сандал, Ваніль і Деревні Ноти.

Піраміда композиції

верхні Ноти
Кедр Дерево Агар (Уд)

середні Ноти
Гур'ян Бальзам карамель Касторіум Цивета

база Ноти
Сандал Ваніль Деревні Ноти

Основні відчутні ноти на думку користувачів

Loading...

Стійкість

управляйте мишкою

Голоси користувачів
дуже слабкий 0
 
нестійкий 0
 
середній 0
 
стійкий 0
 
дуже стійкий 0
 

Шлейф

управляйте мишкою

Голоси користувачів
близько до шкіри 0
 
середній 0
 
сильний 0
 
дуже сильний 0
 

Advertisement

Детальніше про аромат читайте англійською мовою / More in English language about Kemi by Kemi Blending Magic.

Цей аромат схожий на  

Advertisement

Kemi Відгуки про аромати

Додайте Ваш коментар

Зареєструйтесь на Fragrantica і ви зможете додавати свої власні коментарі.

Sponsored offers:

Ця сторінка містить інформацію про аромат, відгуки, ноти парфуму, картинки, нову рекламу, старі вінтажні постери та відео про Kemi Blending Magic Kemi fragrance але ми не гарантуємо абсолютну достовірність даних. Торговельні марки та логотипи належать шанованим компаніям та виробникам і використовуються виключно для ідентифікації продуктів та компаній. Якщо у вас є додаткова інформація про Kemi Blending Magic Kemi, ви можете поділитись нею, додавши особистий відгук про парфум. Fragrantica розробила унікальну систему класифікації ароматів, керовану оцінками наших користувачів, і ви можете класифікувати Kemi від Kemi Blending Magic. Натисніть на відповідній опції форми класифікації аромату під зображенням парфуму. Також ви можете знайти посилання на вебсайти/Інтернет-магазини третьої сторони, але Fragrantica не має доступу або контролю на цих вебсайтах. Ми не даємо гарантій та не несемо відповідальності за те, що ви могли знайти в результаті цих посилань, або будь-які інші наслідки, включаючи втрату грошей та інше. Відгуки користувачів на Kemi від Kemi Blending Magic представляють лише погляди зазначеного автора і не відображають погляди Fragrantica.

Advertisement

Більше ароматів з цієї групи Східні Деревні
Guerlain Samsara Eau de Parfum Valentino V pour Homme Tann Rokka Aki Reminiscence Inoubliable Elixir Patchouli Laura Biagiotti Venezia Uomo La Maison de la Vanille Vanille Sauvage de Madagascar Sonoma Scent Studio Encens Tranquille Nicolai Parfumeur Createur Maharanih DSH Perfumes Three Kings Histoires de Parfums 1740 Marquis de Sade Arno Sorel Shaman Gold The Organic Pharmacy Organic Glam Oud

Advertisement

Популярні бренди та аромати: