Дизайнери » I-K » Квіткові Фруктові « Групи

Flower in the Air Summer Edition Kenzo для жінок

Flower in the Air Summer Edition Kenzo для жінок
Є
Був
Хочу
люблю
подобається
не подобається
зима
весна
літо
осінь
день
вечір
Загальна кількість голосів: 0
жіночий 25- 25+
чоловічий 25- 25+

Хочу: 2

основні акорди
фруктовий
кислі ноти
квітковий
fresh
дерево
троянда
Картинки
Flower in the Air Summer Edition Kenzo для жінок Картинки

Flower in the Air Summer Edition від Kenzo - це парфум для жінок, належить до групи ароматів Квіткові Фруктові. Це новий аромат. Flower in the Air Summer Edition був випущений в 2015. Парфумер: Alberto Morillas. Верхні ноти: Червона Смородина, Гранат і Гуава; ноти серця: Троянда і Фрезія; базова нота Білий Мускус.

Піраміда композиції

верхні Ноти
Червона Смородина Гранат Гуава

середні Ноти
Троянда Фрезія

база Ноти
Білий Мускус

Основні відчутні ноти на думку користувачів

Loading...

Стійкість

управляйте мишкою

Голоси користувачів
дуже слабкий 0
 
нестійкий 0
 
середній 0
 
стійкий 0
 
дуже стійкий 0
 

Шлейф

управляйте мишкою

Голоси користувачів
близько до шкіри 0
 
середній 0
 
сильний 0
 
дуже сильний 0
 

Advertisement

Детальніше про аромат читайте англійською мовою / More in English language about Flower in the Air Summer Edition by Kenzo.

Цей аромат схожий на  

Advertisement

Flower in the Air Summer Edition Відгуки про аромати

Додайте Ваш коментар

Зареєструйтесь на Fragrantica і ви зможете додавати свої власні коментарі.

Sponsored offers:

Ця сторінка містить інформацію про аромат, відгуки, ноти парфуму, картинки, нову рекламу, старі вінтажні постери та відео про Kenzo Flower in the Air Summer Edition fragrance але ми не гарантуємо абсолютну достовірність даних. Торговельні марки та логотипи належать шанованим компаніям та виробникам і використовуються виключно для ідентифікації продуктів та компаній. Якщо у вас є додаткова інформація про Kenzo Flower in the Air Summer Edition, ви можете поділитись нею, додавши особистий відгук про парфум. Fragrantica розробила унікальну систему класифікації ароматів, керовану оцінками наших користувачів, і ви можете класифікувати Flower in the Air Summer Edition від Kenzo. Натисніть на відповідній опції форми класифікації аромату під зображенням парфуму. Також ви можете знайти посилання на вебсайти/Інтернет-магазини третьої сторони, але Fragrantica не має доступу або контролю на цих вебсайтах. Ми не даємо гарантій та не несемо відповідальності за те, що ви могли знайти в результаті цих посилань, або будь-які інші наслідки, включаючи втрату грошей та інше. Відгуки користувачів на Flower in the Air Summer Edition від Kenzo представляють лише погляди зазначеного автора і не відображають погляди Fragrantica.

Advertisement

Більше ароматів з цієї групи Квіткові Фруктові
Giorgio Armani Gio Jennifer Lopez Live Luxe Ella Mikao Yujin Pure Yves Saint Laurent In Love Again Jasmin Etoile Benetton Energy Woman Women Secret W`eau Garden Aftelier Cassis Boadicea the Victorious Alluring Lancome Tresor In Love Avon Bali Bliss Sabon Shir (Lily) Jeanne Arthes Les Lions D'Arthes

Advertisement

Популярні бренди та аромати: