Дизайнери » L » Квіткові « Групи

Fleur d`Oranger 2007 L`Artisan Parfumeur для жінок та чоловіків

Fleur d`Oranger 2007 L`Artisan Parfumeur для жінок та чоловіків
Є
Був
Хочу
люблю
подобається
не подобається
зима
весна
літо
осінь
день
вечір
Загальна кількість голосів: 0
жіночий 25- 25+
чоловічий 25- 25+


основні акорди
білоквітковий
цитрус
beeswax
солодкі ноти
narcotic
мильні ноти
Картинки
Fleur d`Oranger 2007 L`Artisan Parfumeur для жінок та чоловіків Картинки

Fleur d`Oranger 2007 від L`Artisan Parfumeur - це парфум для жінок та чоловіків, належить до групи ароматів Квіткові. Fleur d`Oranger 2007 був випущений в 2007. Парфумер: Anne Flipo. Композиція аромату включає ноти: Апельсин, Неролі , Апельсиновий Цвіт і Віск.

Ноти аромату

Апельсин Неролі  Апельсиновий Цвіт Віск

Основні відчутні ноти на думку користувачів

Loading...

Стійкість

управляйте мишкою

Голоси користувачів
дуже слабкий 0
 
нестійкий 0
 
середній 0
 
стійкий 0
 
дуже стійкий 0
 

Шлейф

управляйте мишкою

Голоси користувачів
близько до шкіри 0
 
середній 0
 
сильний 0
 
дуже сильний 0
 

Advertisement

Детальніше про аромат читайте англійською мовою / More in English language about Fleur d`Oranger 2007 by L`Artisan Parfumeur.

Цей аромат схожий на  

Advertisement

Fleur d`Oranger 2007 Відгуки про аромати

Додайте Ваш коментар

Зареєструйтесь на Fragrantica і ви зможете додавати свої власні коментарі.

Sponsored offers:

Ця сторінка містить інформацію про аромат, відгуки, ноти парфуму, картинки, нову рекламу, старі вінтажні постери та відео про L`Artisan Parfumeur Fleur d`Oranger 2007 fragrance але ми не гарантуємо абсолютну достовірність даних. Торговельні марки та логотипи належать шанованим компаніям та виробникам і використовуються виключно для ідентифікації продуктів та компаній. Якщо у вас є додаткова інформація про L`Artisan Parfumeur Fleur d`Oranger 2007, ви можете поділитись нею, додавши особистий відгук про парфум. Fragrantica розробила унікальну систему класифікації ароматів, керовану оцінками наших користувачів, і ви можете класифікувати Fleur d`Oranger 2007 від L`Artisan Parfumeur. Натисніть на відповідній опції форми класифікації аромату під зображенням парфуму. Також ви можете знайти посилання на вебсайти/Інтернет-магазини третьої сторони, але Fragrantica не має доступу або контролю на цих вебсайтах. Ми не даємо гарантій та не несемо відповідальності за те, що ви могли знайти в результаті цих посилань, або будь-які інші наслідки, включаючи втрату грошей та інше. Відгуки користувачів на Fleur d`Oranger 2007 від L`Artisan Parfumeur представляють лише погляди зазначеного автора і не відображають погляди Fragrantica.

Advertisement

Більше ароматів з цієї групи Квіткові
Oscar de la Renta Oscar Violet Harajuku Lovers Harajuku Lovers Love Barbie Barbie Princess Creed Fleurissimo Creed Tubereuse Indiana Coty Ex`cla-ma`tion Penhaligon`s Ellenisia Elizabeth Arden Pretty Jardin de France Rose Le Couvent des Minimes Fleur d`Oranger DSH Perfumes Padme Lotus Strange Invisible Perfumes Prima Ballerina

Advertisement

Популярні бренди та аромати: