Дизайнери » L » Квіткові Зелені « Групи

Mimosa Pour Moi L`Artisan Parfumeur для жінок та чоловіків

Mimosa Pour Moi L`Artisan Parfumeur для жінок та чоловіків
Є
Був
Хочу
люблю
подобається
не подобається
зима
весна
літо
осінь
день
вечір
Загальна кількість голосів: 13
жіночий 25- 25+
чоловічий 25- 25+

Є : 9 Був: 5 Хочу: 4

основні акорди
пудровий
квітковий
жовтоквітковий
солодкі ноти
озонові ноти
зелений

Mimosa Pour Moi від L`Artisan Parfumeur - це парфум для жінок та чоловіків, належить до групи ароматів Квіткові Зелені. Mimosa Pour Moi був випущений в 1992. Парфумер: Anne Flipo. Композиція аромату включає ноти: Лист Фіалки, Мімоза, Ваніль і Листя Чорної Смородини.

Perfume rating: 3.69 out of 5 with 13 votes.

Ноти аромату

Лист Фіалки Мімоза Ваніль Листя Чорної Смородини

Основні відчутні ноти на думку користувачів

Loading...

Стійкість

управляйте мишкою

Голоси користувачів
дуже слабкий 2
 
нестійкий 0
 
середній 4
 
стійкий 1
 
дуже стійкий 0
 

Шлейф

управляйте мишкою

Голоси користувачів
близько до шкіри 4
 
середній 2
 
сильний 1
 
дуже сильний 0
 

Детальніше про аромат читайте англійською мовою / More in English language about Mimosa Pour Moi by L`Artisan Parfumeur.

Цей аромат схожий на  

Advertisement

Mimosa Pour Moi Відгуки про аромати

Amateur
Amateur

Порівнюю усі свої мімозні аромати з Yves Rocher Mimosa, як еталон справжньопереданого аромату квітки. L'artisanівська мімоза для мене на другому місці, третє віддане L'erbolario. Florascent Mimose, нажаль, не схожа на ту мімозу, що всі ми звикли бачити на 8 березня.
Однак, річ зараз про L'artisan, тож ця мімоза масляниста, троошечки ванільна. Аромат нестійки, проте, на мені всі мімозні аромати ніби всотуються в шкіру. По-своєму гарний і для не надто вибагливого носа (бо все-таки, друге місце:-) доволі достойний аромат. А ще приємний важкий флакон з кришкою-гайкою;-)

Jan
26
2016
Wintergal
Wintergal

На мне - чудесная натуральная мимоза, целая веточка и с цветами, и с закрывшимися от прикосновения листочками. Тонкий, нежный, звенящий аромат. Аромат негромкий и нешлейфовый, но на мне очень стойкий - вот уже 10 часов меня сопровождает прекрасный терпковатый запах (один пшик на запястье).
Прекрасно носится в нежаркую погоду - у нас +7 и дождливо в сентябре, и артизановская мимоза просто чудесна во влажном прохладном воздухе. Пользуюсь этим парфюмом под светлое лирическое настроение (у меня оно не часто), и расходую совсем понемногу, но флакончик должен быть всегда!

Sep
15
2015
Katrusia
Katrusia

сладкий аромат хрустящей сахарной фиалки. Мимозу мне не положили )))

Oct
12
2014
Simba1
Simba1

Красивая яркая мимоза и очень-очень КРЕМОВАЯ!! Аромат родом из детства.

Jul
23
2014
anima
anima

Нажаль не почула мімози. Для мене це м'який солодкий зефір з натяком на квіти. Тихий та не стійкий. Розчарована.

Jun
07
2014
Юка
Юка

Вначале натуральный живой аромат цветов и веточек мимозы. Через несколько минут остаются только цветы, аромат становится ванильным и кремовым. В моем восприятии это скорее цветочный, чем цветочный зеленый аромат. Слышится тонкий шлейф.
UPD Расслышала все-таки зелень - фиалковые огурцы вначале )

May
29
2014
Kvitysia
Kvitysia

Така проста композиція аромату , а так мені подобається!!!
Така гарна мімоза з легкою гірчинкою. Аромат доречний завжди: і вдень, і на вечір. Таке враження,що ходите з гілкою мімози (присвячена всім прихильникам МІМОЗИ).
У мене EDT, то стійкість середня треба поновлювати протягом дня. Флакон уже закінчився, але придбаю ще при нагоді.

May
29
2014

Додайте Ваш коментар

Зареєструйтесь на Fragrantica і ви зможете додавати свої власні коментарі.

Ця сторінка містить інформацію про аромат, відгуки, ноти парфуму, картинки, нову рекламу, старі вінтажні постери та відео про L`Artisan Parfumeur Mimosa Pour Moi fragrance але ми не гарантуємо абсолютну достовірність даних. Торговельні марки та логотипи належать шанованим компаніям та виробникам і використовуються виключно для ідентифікації продуктів та компаній. Якщо у вас є додаткова інформація про L`Artisan Parfumeur Mimosa Pour Moi, ви можете поділитись нею, додавши особистий відгук про парфум. Fragrantica розробила унікальну систему класифікації ароматів, керовану оцінками наших користувачів, і ви можете класифікувати Mimosa Pour Moi від L`Artisan Parfumeur. Натисніть на відповідній опції форми класифікації аромату під зображенням парфуму. Також ви можете знайти посилання на вебсайти/Інтернет-магазини третьої сторони, але Fragrantica не має доступу або контролю на цих вебсайтах. Ми не даємо гарантій та не несемо відповідальності за те, що ви могли знайти в результаті цих посилань, або будь-які інші наслідки, включаючи втрату грошей та інше. Відгуки користувачів на Mimosa Pour Moi від L`Artisan Parfumeur представляють лише погляди зазначеного автора і не відображають погляди Fragrantica.

Advertisement

Ті, кому подобається цей аромат, також вибирають
L`Artisan Parfumeur Nuit de Tubereuse Coty Muguet des Bois L`Artisan Parfumeur La Chasse aux Papillons Serge Lutens Five O`Clock Au Gingembre L`Artisan Parfumeur Bois Farine Caron Parfum Sacre Serge Lutens A La Nuit Pierre Guillaume PG03 Cuir Venenum D`Orsay Tilleul Hermes Voyage d`Hermes Cerruti Image Woman Montana Just Me Frederic Malle Angéliques Sous La Pluie Serge Lutens Un Lys Tom Ford White Patchouli Guerlain Encens Mythique D'Orient Yves Rocher Rose Absolue Guerlain Nahema Marc Jacobs Daisy Coty Vanilla Fields

Advertisement

Популярні бренди та аромати: