Дизайнери » L » Квіткові Фруктові « Групи

Cherry (Cerisier) L`Occitane en Provence для жінок

Cherry (Cerisier) L`Occitane en Provence для жінок
Є
Був
Хочу
люблю
подобається
не подобається
зима
весна
літо
осінь
день
вечір
Загальна кількість голосів: 0
жіночий 25- 25+
чоловічий 25- 25+


основні акорди
солодкі ноти
вишня
троянда
фруктовий
квітковий
Картинки
Cherry (Cerisier) L`Occitane en Provence для жінок Картинки

Cherry (Cerisier) від L`Occitane en Provence - це парфум для жінок, належить до групи ароматів Квіткові Фруктові. Cherry (Cerisier) був випущений в 2008. Верхні ноти: Лист Лавра, Малина і Троянда; ноти серця: Півонія і Черешня; ноти бази Палісандр і Екстракт Черешні.

Піраміда композиції

верхні Ноти
Лист Лавра Малина Троянда

середні Ноти
Півонія Черешня

база Ноти
Палісандр Екстракт Черешні

Основні відчутні ноти на думку користувачів

Loading...

Стійкість

управляйте мишкою

Голоси користувачів
дуже слабкий 0
 
нестійкий 0
 
середній 0
 
стійкий 0
 
дуже стійкий 0
 

Шлейф

управляйте мишкою

Голоси користувачів
близько до шкіри 0
 
середній 0
 
сильний 0
 
дуже сильний 0
 

Advertisement

Детальніше про аромат читайте англійською мовою / More in English language about Cherry (Cerisier) by L`Occitane en Provence.

Цей аромат схожий на  

Advertisement

Cherry (Cerisier) Відгуки про аромати

Додайте Ваш коментар

Зареєструйтесь на Fragrantica і ви зможете додавати свої власні коментарі.

Sponsored offers:

Ця сторінка містить інформацію про аромат, відгуки, ноти парфуму, картинки, нову рекламу, старі вінтажні постери та відео про L`Occitane en Provence Cherry (Cerisier) fragrance але ми не гарантуємо абсолютну достовірність даних. Торговельні марки та логотипи належать шанованим компаніям та виробникам і використовуються виключно для ідентифікації продуктів та компаній. Якщо у вас є додаткова інформація про L`Occitane en Provence Cherry (Cerisier), ви можете поділитись нею, додавши особистий відгук про парфум. Fragrantica розробила унікальну систему класифікації ароматів, керовану оцінками наших користувачів, і ви можете класифікувати Cherry (Cerisier) від L`Occitane en Provence. Натисніть на відповідній опції форми класифікації аромату під зображенням парфуму. Також ви можете знайти посилання на вебсайти/Інтернет-магазини третьої сторони, але Fragrantica не має доступу або контролю на цих вебсайтах. Ми не даємо гарантій та не несемо відповідальності за те, що ви могли знайти в результаті цих посилань, або будь-які інші наслідки, включаючи втрату грошей та інше. Відгуки користувачів на Cherry (Cerisier) від L`Occitane en Provence представляють лише погляди зазначеного автора і не відображають погляди Fragrantica.

Advertisement

Більше ароматів з цієї групи Квіткові Фруктові
Mexx Mexx pure Life Woman Lancetti Etre Special Edition Paco Rabanne Ultrared Diesel Diesel Zero Plus Feminine Jardin de France Diamondra Eclectic Collections Mantra Guerlain Insolence Blooming Gale Hayman Golden Delicious Space NK Tuberoli Love Passport One Love Francesco Smalto Fullchoke for Women Mojo LIVE NOW Inspired by Paris

Advertisement

Популярні бренди та аромати: