Дизайнери » L » Цитрусові Ароматичні « Групи

Citrus Verbena Summer Fragrance 2009 L`Occitane en Provence для жінок та чоловіків

Citrus Verbena Summer Fragrance 2009 L`Occitane en Provence для жінок та чоловіків
Є
Був
Хочу
люблю
подобається
не подобається
зима
весна
літо
осінь
день
вечір
Загальна кількість голосів: 0
жіночий 25- 25+
чоловічий 25- 25+


основні акорди
цитрус
fresh
свіжо-пряний
трав'янистий
aromatic
Картинки
Citrus Verbena Summer Fragrance 2009 L`Occitane en Provence для жінок та чоловіків Картинки Citrus Verbena Summer Fragrance 2009 L`Occitane en Provence для жінок та чоловіків Картинки

Citrus Verbena Summer Fragrance 2009 від L`Occitane en Provence - це парфум для жінок та чоловіків, належить до групи ароматів Цитрусові Ароматичні. Citrus Verbena Summer Fragrance 2009 був випущений в 2009. Композиція аромату включає ноти: Цитруси, Грейпфрут і Лимонна Вербена.

Ноти аромату

Цитруси Грейпфрут Лимонна Вербена

Основні відчутні ноти на думку користувачів

Loading...

Стійкість

управляйте мишкою

Голоси користувачів
дуже слабкий 0
 
нестійкий 0
 
середній 0
 
стійкий 0
 
дуже стійкий 0
 

Шлейф

управляйте мишкою

Голоси користувачів
близько до шкіри 0
 
середній 0
 
сильний 0
 
дуже сильний 0
 

Advertisement

Детальніше про аромат читайте англійською мовою / More in English language about Citrus Verbena Summer Fragrance 2009 by L`Occitane en Provence.

Цей аромат схожий на  

Advertisement

Citrus Verbena Summer Fragrance 2009 Відгуки про аромати

Додайте Ваш коментар

Зареєструйтесь на Fragrantica і ви зможете додавати свої власні коментарі.

Sponsored offers:

Ця сторінка містить інформацію про аромат, відгуки, ноти парфуму, картинки, нову рекламу, старі вінтажні постери та відео про L`Occitane en Provence Citrus Verbena Summer Fragrance 2009 fragrance але ми не гарантуємо абсолютну достовірність даних. Торговельні марки та логотипи належать шанованим компаніям та виробникам і використовуються виключно для ідентифікації продуктів та компаній. Якщо у вас є додаткова інформація про L`Occitane en Provence Citrus Verbena Summer Fragrance 2009, ви можете поділитись нею, додавши особистий відгук про парфум. Fragrantica розробила унікальну систему класифікації ароматів, керовану оцінками наших користувачів, і ви можете класифікувати Citrus Verbena Summer Fragrance 2009 від L`Occitane en Provence. Натисніть на відповідній опції форми класифікації аромату під зображенням парфуму. Також ви можете знайти посилання на вебсайти/Інтернет-магазини третьої сторони, але Fragrantica не має доступу або контролю на цих вебсайтах. Ми не даємо гарантій та не несемо відповідальності за те, що ви могли знайти в результаті цих посилань, або будь-які інші наслідки, включаючи втрату грошей та інше. Відгуки користувачів на Citrus Verbena Summer Fragrance 2009 від L`Occitane en Provence представляють лише погляди зазначеного автора і не відображають погляди Fragrantica.

Advertisement

Більше ароматів з цієї групи Цитрусові Ароматичні
Creed Neroli Sauvage Roberto Cavalli Just Cavalli Blue Guerlain L'Âme d'Un Héros Missoni Missoni Colori - Missoni Arancio Jo Malone London Lime Basil & Mandarin Baxter of California Bravado2 Ayala Moriel Sabotage Lush Cinders Bourjois Masculine Evasion Clarins Eau Dynamisante Collector Heart Edition 2010 Nicolai Parfumeur Createur Balle de Match Anya`s Garden Light

Advertisement

Популярні бренди та аромати: