Дизайнери » L » Деревні « Групи

Eau d'Iparie L`Occitane en Provence для жінок

Eau d'Iparie L`Occitane en Provence для жінок
Є
Був
Хочу
люблю
подобається
не подобається
зима
весна
літо
осінь
день
вечір
Загальна кількість голосів: 0
жіночий 25- 25+
чоловічий 25- 25+


основні акорди
balsamic
димні ноти
солодкі ноти
теплий пряний
дерево

Eau d'Iparie від L`Occitane en Provence - це парфум для жінок, належить до групи ароматів Деревні. Eau d'Iparie був випущений в 2005. Композиція аромату включає ноти: Ладан і Мирро.

Ноти аромату

Ладан Мирро

Основні відчутні ноти на думку користувачів

Loading...

Стійкість

управляйте мишкою

Голоси користувачів
дуже слабкий 0
 
нестійкий 0
 
середній 0
 
стійкий 0
 
дуже стійкий 0
 

Шлейф

управляйте мишкою

Голоси користувачів
близько до шкіри 0
 
середній 0
 
сильний 0
 
дуже сильний 0
 

Advertisement

Детальніше про аромат читайте англійською мовою / More in English language about Eau d'Iparie by L`Occitane en Provence.

Цей аромат схожий на  

Advertisement

Eau d'Iparie Відгуки про аромати

Додайте Ваш коментар

Зареєструйтесь на Fragrantica і ви зможете додавати свої власні коментарі.

Sponsored offers:

Ця сторінка містить інформацію про аромат, відгуки, ноти парфуму, картинки, нову рекламу, старі вінтажні постери та відео про L`Occitane en Provence Eau d'Iparie fragrance але ми не гарантуємо абсолютну достовірність даних. Торговельні марки та логотипи належать шанованим компаніям та виробникам і використовуються виключно для ідентифікації продуктів та компаній. Якщо у вас є додаткова інформація про L`Occitane en Provence Eau d'Iparie, ви можете поділитись нею, додавши особистий відгук про парфум. Fragrantica розробила унікальну систему класифікації ароматів, керовану оцінками наших користувачів, і ви можете класифікувати Eau d'Iparie від L`Occitane en Provence. Натисніть на відповідній опції форми класифікації аромату під зображенням парфуму. Також ви можете знайти посилання на вебсайти/Інтернет-магазини третьої сторони, але Fragrantica не має доступу або контролю на цих вебсайтах. Ми не даємо гарантій та не несемо відповідальності за те, що ви могли знайти в результаті цих посилань, або будь-які інші наслідки, включаючи втрату грошей та інше. Відгуки користувачів на Eau d'Iparie від L`Occitane en Provence представляють лише погляди зазначеного автора і не відображають погляди Fragrantica.

Advertisement

Більше ароматів з цієї групи Деревні
Princesse Marina De Bourbon Aqua di Aqua Homme Cartier Pasha de Cartier Edition Prestige Acier Pierre Balmain Miss Balmain Accord Parfait Patchouli & Musc Blanc Geoffrey Beene Eau de Grey Flannel Sonoma Scent Studio Champagne de Bois Donna Karan Essence Wenge Le Jardin Retrouve Sandalwood Sacré Voluspa Malayan Coco Roxana Illuminated Perfume Chaparral® M. Micallef Les 4 Saisons: Automne Galimard Bel Canto

Advertisement

Популярні бренди та аромати: