Дизайнери » L » Деревні Ароматичні « Групи

Notre Flore Cedar L`Occitane en Provence для чоловіків

Notre Flore Cedar L`Occitane en Provence для чоловіків
Є
Був
Хочу
люблю
подобається
не подобається
зима
весна
літо
осінь
день
вечір
Загальна кількість голосів: 0
жіночий 25- 25+
чоловічий 25- 25+

Хочу: 1

основні акорди
дерево
цитрус
тютюн
aromatic
свіжо-пряний
солодкі ноти
Картинки
Notre Flore Cedar L`Occitane en Provence для чоловіків Картинки

Notre Flore Cedar від L`Occitane en Provence - це парфум для чоловіків, належить до групи ароматів Деревні Ароматичні. Notre Flore Cedar був випущений в 2007. Композиція аромату включає ноти: Лист тютюну, Тмин, Боби Тонка, Грейпфрут і Кедр.

Ноти аромату

Лист тютюну Тмин Боби Тонка Грейпфрут Кедр

Основні відчутні ноти на думку користувачів

Loading...

Стійкість

управляйте мишкою

Голоси користувачів
дуже слабкий 0
 
нестійкий 0
 
середній 0
 
стійкий 0
 
дуже стійкий 0
 

Шлейф

управляйте мишкою

Голоси користувачів
близько до шкіри 0
 
середній 0
 
сильний 0
 
дуже сильний 0
 

Advertisement

Детальніше про аромат читайте англійською мовою / More in English language about Notre Flore Cedar by L`Occitane en Provence.

Цей аромат схожий на  

Advertisement

Notre Flore Cedar Відгуки про аромати

Додайте Ваш коментар

Зареєструйтесь на Fragrantica і ви зможете додавати свої власні коментарі.

Sponsored offers:

Ця сторінка містить інформацію про аромат, відгуки, ноти парфуму, картинки, нову рекламу, старі вінтажні постери та відео про L`Occitane en Provence Notre Flore Cedar fragrance але ми не гарантуємо абсолютну достовірність даних. Торговельні марки та логотипи належать шанованим компаніям та виробникам і використовуються виключно для ідентифікації продуктів та компаній. Якщо у вас є додаткова інформація про L`Occitane en Provence Notre Flore Cedar, ви можете поділитись нею, додавши особистий відгук про парфум. Fragrantica розробила унікальну систему класифікації ароматів, керовану оцінками наших користувачів, і ви можете класифікувати Notre Flore Cedar від L`Occitane en Provence. Натисніть на відповідній опції форми класифікації аромату під зображенням парфуму. Також ви можете знайти посилання на вебсайти/Інтернет-магазини третьої сторони, але Fragrantica не має доступу або контролю на цих вебсайтах. Ми не даємо гарантій та не несемо відповідальності за те, що ви могли знайти в результаті цих посилань, або будь-які інші наслідки, включаючи втрату грошей та інше. Відгуки користувачів на Notre Flore Cedar від L`Occitane en Provence представляють лише погляди зазначеного автора і не відображають погляди Fragrantica.

Advertisement

Більше ароматів з цієї групи Деревні Ароматичні
L`Artisan Parfumeur Jatamansi Mugler Mirror Mirror Collection - Miroir Des Vanites Benetton Benetton Sport Man Lise Watier Neiges pour Homme Creed Amalfi Flowers Antica Farmacista Fico Verde Compagnia Delle Indie Sandalo Kiehl`s Forest Rain Collistar Acqua Attiva REN Cologne 04 DSH Perfumes Bancha Florascent Du Soleil

Advertisement

Популярні бренди та аромати: