Дизайнери » L » Квіткові « Групи

Notre Flore Jasmin L`Occitane en Provence для жінок

Notre Flore Jasmin L`Occitane en Provence для жінок
Є
Був
Хочу
люблю
подобається
не подобається
зима
весна
літо
осінь
день
вечір
Загальна кількість голосів: 0
жіночий 25- 25+
чоловічий 25- 25+


основні акорди
білоквітковий
цитрус
квітковий
зелений
дерево
musky
Картинки
Notre Flore Jasmin L`Occitane en Provence для жінок Картинки Notre Flore Jasmin L`Occitane en Provence для жінок Картинки

Notre Flore Jasmin від L`Occitane en Provence - це парфум для жінок, належить до групи ароматів Квіткові. Notre Flore Jasmin був випущений в 2008. Верхні ноти: Бергамот і Плющ; ноти серця: Жасмин, Апельсиновий Цвіт і Конвалія; ноти бази Кедр, Мускус і Амбра.

Піраміда композиції

верхні Ноти
Бергамот Плющ

середні Ноти
Жасмин  Апельсиновий Цвіт Конвалія

база Ноти
Кедр Мускус Амбра

Основні відчутні ноти на думку користувачів

Loading...

Стійкість

управляйте мишкою

Голоси користувачів
дуже слабкий 0
 
нестійкий 0
 
середній 0
 
стійкий 0
 
дуже стійкий 0
 

Шлейф

управляйте мишкою

Голоси користувачів
близько до шкіри 0
 
середній 0
 
сильний 0
 
дуже сильний 0
 

Advertisement

Детальніше про аромат читайте англійською мовою / More in English language about Notre Flore Jasmin by L`Occitane en Provence.

Цей аромат схожий на  

Advertisement

Notre Flore Jasmin Відгуки про аромати

Додайте Ваш коментар

Зареєструйтесь на Fragrantica і ви зможете додавати свої власні коментарі.

Sponsored offers:

Ця сторінка містить інформацію про аромат, відгуки, ноти парфуму, картинки, нову рекламу, старі вінтажні постери та відео про L`Occitane en Provence Notre Flore Jasmin fragrance але ми не гарантуємо абсолютну достовірність даних. Торговельні марки та логотипи належать шанованим компаніям та виробникам і використовуються виключно для ідентифікації продуктів та компаній. Якщо у вас є додаткова інформація про L`Occitane en Provence Notre Flore Jasmin, ви можете поділитись нею, додавши особистий відгук про парфум. Fragrantica розробила унікальну систему класифікації ароматів, керовану оцінками наших користувачів, і ви можете класифікувати Notre Flore Jasmin від L`Occitane en Provence. Натисніть на відповідній опції форми класифікації аромату під зображенням парфуму. Також ви можете знайти посилання на вебсайти/Інтернет-магазини третьої сторони, але Fragrantica не має доступу або контролю на цих вебсайтах. Ми не даємо гарантій та не несемо відповідальності за те, що ви могли знайти в результаті цих посилань, або будь-які інші наслідки, включаючи втрату грошей та інше. Відгуки користувачів на Notre Flore Jasmin від L`Occitane en Provence представляють лише погляди зазначеного автора і не відображають погляди Fragrantica.

Advertisement

Більше ароматів з цієї групи Квіткові
Bond No 9 New York Fling Skeem Sweet Pea and Vanilla Vera Wang Truly Pink Gloria Vanderbilt Glorious Les Parfums de Rosine Rosa Flamenca Laura Ashley Magic Garden Mary Kay Journey Il Profvmo Aria di Mare Pacifica Nerola Orange Blossom Novae Plus Pearl Pink Acca Kappa Mimosa Stephanie de Saint-Aignan Le Pot Aux Roses

Advertisement

Популярні бренди та аромати: