Дизайнери » L » Цитрусові « Групи

Ruban d'Orange L`Occitane en Provence для жінок та чоловіків

Ruban d'Orange L`Occitane en Provence для жінок та чоловіків
Є
Був
Хочу
люблю
подобається
не подобається
зима
весна
літо
осінь
день
вечір
Загальна кількість голосів: 0
жіночий 25- 25+
чоловічий 25- 25+


основні акорди
цитрус
дерево
aromatic
свіжо-пряний
зелений
Картинки
Ruban d'Orange L`Occitane en Provence для жінок та чоловіків Картинки Ruban d'Orange L`Occitane en Provence для жінок та чоловіків Картинки Ruban d'Orange L`Occitane en Provence для жінок та чоловіків Картинки Ruban d'Orange L`Occitane en Provence для жінок та чоловіків Картинки Ruban d'Orange L`Occitane en Provence для жінок та чоловіків Картинки Ruban d'Orange L`Occitane en Provence для жінок та чоловіків Картинки

Ruban d'Orange від L`Occitane en Provence - це парфум для жінок та чоловіків, належить до групи ароматів Цитрусові. Ruban d'Orange був випущений в 2006. Композиція аромату включає ноти: Сицилійський Апельсин, Ялина, Боби Тонка, Мандарин, Гіркий Апельсин, Ветивер, Кедр і Лимон.

Ноти аромату

Сицилійський Апельсин Ялина Боби Тонка Мандарин Гіркий Апельсин Ветивер Кедр Лимон

Основні відчутні ноти на думку користувачів

Loading...

Стійкість

управляйте мишкою

Голоси користувачів
дуже слабкий 0
 
нестійкий 0
 
середній 0
 
стійкий 0
 
дуже стійкий 0
 

Шлейф

управляйте мишкою

Голоси користувачів
близько до шкіри 0
 
середній 0
 
сильний 0
 
дуже сильний 0
 

Advertisement

Детальніше про аромат читайте англійською мовою / More in English language about Ruban d'Orange by L`Occitane en Provence.

Цей аромат схожий на  

Advertisement

Ruban d'Orange Відгуки про аромати

Додайте Ваш коментар

Зареєструйтесь на Fragrantica і ви зможете додавати свої власні коментарі.

Sponsored offers:

Ця сторінка містить інформацію про аромат, відгуки, ноти парфуму, картинки, нову рекламу, старі вінтажні постери та відео про L`Occitane en Provence Ruban d'Orange fragrance але ми не гарантуємо абсолютну достовірність даних. Торговельні марки та логотипи належать шанованим компаніям та виробникам і використовуються виключно для ідентифікації продуктів та компаній. Якщо у вас є додаткова інформація про L`Occitane en Provence Ruban d'Orange, ви можете поділитись нею, додавши особистий відгук про парфум. Fragrantica розробила унікальну систему класифікації ароматів, керовану оцінками наших користувачів, і ви можете класифікувати Ruban d'Orange від L`Occitane en Provence. Натисніть на відповідній опції форми класифікації аромату під зображенням парфуму. Також ви можете знайти посилання на вебсайти/Інтернет-магазини третьої сторони, але Fragrantica не має доступу або контролю на цих вебсайтах. Ми не даємо гарантій та не несемо відповідальності за те, що ви могли знайти в результаті цих посилань, або будь-які інші наслідки, включаючи втрату грошей та інше. Відгуки користувачів на Ruban d'Orange від L`Occitane en Provence представляють лише погляди зазначеного автора і не відображають погляди Fragrantica.

Advertisement

Більше ароматів з цієї групи Цитрусові
Creed Virgin Island Water Comme des Garcons Energy C Lime Geo. F. Trumper Extract of Limes Cologne Memo Paris Voyages Naturels - Grapefruit From Argentina Calypso Christiane Celle Calypso The Lili Bermuda Fresh Water Christian Tortu L`Eau de Cologne Boadicea the Victorious Refreshing Lush Olive Branch Floris Pink Grapefruit Sinfonia di Note Ecorce d'Orange Le Labo Orange Discrete

Advertisement

Популярні бренди та аромати: