Дизайнери » L » Ароматичні Зелені « Групи

The Vert (Green Tea) L`Occitane en Provence для жінок та чоловіків

The Vert  (Green Tea) L`Occitane en Provence для жінок та чоловіків
Є
Був
Хочу
люблю
подобається
не подобається
зима
весна
літо
осінь
день
вечір
Загальна кількість голосів: 0
жіночий 25- 25+
чоловічий 25- 25+

Є : 1

основні акорди
зелений
цитрус
озонові ноти
свіжо-пряний
fresh
Картинки
The Vert  (Green Tea) L`Occitane en Provence для жінок та чоловіків Картинки The Vert  (Green Tea) L`Occitane en Provence для жінок та чоловіків Картинки

The Vert (Green Tea) від L`Occitane en Provence - це парфум для жінок та чоловіків, належить до групи ароматів Ароматичні Зелені. The Vert (Green Tea) був випущений в 1999. Верхні ноти: Гіркий Апельсин і Апельсин; ноти серця: Зелений Чай, Мате і Жасмин; ноти бази Мускатний Горіх, Кедр і Чебрець.

Піраміда композиції

верхні Ноти
Гіркий Апельсин Апельсин

середні Ноти
Зелений Чай Мате Жасмин

база Ноти
Мускатний Горіх Кедр Чебрець

Основні відчутні ноти на думку користувачів

Loading...

Стійкість

управляйте мишкою

Голоси користувачів
дуже слабкий 0
 
нестійкий 0
 
середній 0
 
стійкий 0
 
дуже стійкий 0
 

Шлейф

управляйте мишкою

Голоси користувачів
близько до шкіри 0
 
середній 0
 
сильний 0
 
дуже сильний 0
 

Advertisement

Детальніше про аромат читайте англійською мовою / More in English language about The Vert (Green Tea) by L`Occitane en Provence.

Цей аромат схожий на  

Advertisement

The Vert (Green Tea) Відгуки про аромати

Додайте Ваш коментар

Зареєструйтесь на Fragrantica і ви зможете додавати свої власні коментарі.

Sponsored offers:

Ця сторінка містить інформацію про аромат, відгуки, ноти парфуму, картинки, нову рекламу, старі вінтажні постери та відео про L`Occitane en Provence The Vert (Green Tea) fragrance але ми не гарантуємо абсолютну достовірність даних. Торговельні марки та логотипи належать шанованим компаніям та виробникам і використовуються виключно для ідентифікації продуктів та компаній. Якщо у вас є додаткова інформація про L`Occitane en Provence The Vert (Green Tea), ви можете поділитись нею, додавши особистий відгук про парфум. Fragrantica розробила унікальну систему класифікації ароматів, керовану оцінками наших користувачів, і ви можете класифікувати The Vert (Green Tea) від L`Occitane en Provence. Натисніть на відповідній опції форми класифікації аромату під зображенням парфуму. Також ви можете знайти посилання на вебсайти/Інтернет-магазини третьої сторони, але Fragrantica не має доступу або контролю на цих вебсайтах. Ми не даємо гарантій та не несемо відповідальності за те, що ви могли знайти в результаті цих посилань, або будь-які інші наслідки, включаючи втрату грошей та інше. Відгуки користувачів на The Vert (Green Tea) від L`Occitane en Provence представляють лише погляди зазначеного автора і не відображають погляди Fragrantica.

Advertisement

Більше ароматів з цієї групи Ароматичні Зелені
Chaumet Chaumet Homme Hugo Boss Hugo Spray Marc Jacobs Splash - The Basil 2008 Gant Gant Summer Avon Pro Sport Tournament Molinard Une Souris Verte Lorenzo Villoresi Yerbamate Jardin de France The vert Hugo Boss Hugo by Karim Rashid Jovan White Musk James Heeley Figuier Thymes Olive Leaf

Advertisement

Популярні бренди та аромати: