Дизайнери » L » Деревні Ароматичні « Групи

Esvedra Laboratorio Olfattivo для жінок та чоловіків

Esvedra Laboratorio Olfattivo для жінок та чоловіків
Є
Був
Хочу
люблю
подобається
не подобається
зима
весна
літо
осінь
день
вечір
Загальна кількість голосів: 0
жіночий 25- 25+
чоловічий 25- 25+


основні акорди
aromatic
musky
цитрус
зелений
дерево
Картинки
Esvedra Laboratorio Olfattivo для жінок та чоловіків Картинки

Esvedra від Laboratorio Olfattivo - це парфум для жінок та чоловіків, належить до групи ароматів Деревні Ароматичні. Esvedra був випущений в 2011. Парфумер: Pierre Guillaume. Композиція аромату включає ноти: Ветивер, Петитгрейн, Мускус, Коріандр і м Амалфі.

Ноти аромату

Ветивер Петитгрейн Мускус Коріандр м Амалфі

Основні відчутні ноти на думку користувачів

Loading...

Стійкість

управляйте мишкою

Голоси користувачів
дуже слабкий 0
 
нестійкий 0
 
середній 0
 
стійкий 0
 
дуже стійкий 0
 

Шлейф

управляйте мишкою

Голоси користувачів
близько до шкіри 0
 
середній 0
 
сильний 0
 
дуже сильний 0
 

Advertisement

Детальніше про аромат читайте англійською мовою / More in English language about Esvedra by Laboratorio Olfattivo.

Цей аромат схожий на  

Advertisement

Esvedra Відгуки про аромати

Додайте Ваш коментар

Зареєструйтесь на Fragrantica і ви зможете додавати свої власні коментарі.

Sponsored offers:

Ця сторінка містить інформацію про аромат, відгуки, ноти парфуму, картинки, нову рекламу, старі вінтажні постери та відео про Laboratorio Olfattivo Esvedra fragrance але ми не гарантуємо абсолютну достовірність даних. Торговельні марки та логотипи належать шанованим компаніям та виробникам і використовуються виключно для ідентифікації продуктів та компаній. Якщо у вас є додаткова інформація про Laboratorio Olfattivo Esvedra, ви можете поділитись нею, додавши особистий відгук про парфум. Fragrantica розробила унікальну систему класифікації ароматів, керовану оцінками наших користувачів, і ви можете класифікувати Esvedra від Laboratorio Olfattivo. Натисніть на відповідній опції форми класифікації аромату під зображенням парфуму. Також ви можете знайти посилання на вебсайти/Інтернет-магазини третьої сторони, але Fragrantica не має доступу або контролю на цих вебсайтах. Ми не даємо гарантій та не несемо відповідальності за те, що ви могли знайти в результаті цих посилань, або будь-які інші наслідки, включаючи втрату грошей та інше. Відгуки користувачів на Esvedra від Laboratorio Olfattivo представляють лише погляди зазначеного автора і не відображають погляди Fragrantica.

Advertisement

Більше ароматів з цієї групи Деревні Ароматичні
Christian Audigier Ed Hardy Men's EDT Police Freedom Abercrombie & Fitch 41 Cologne Adidas Passion Game Salvador Dali Black Sun Sport GianMarco Venturi GMV 2001 Gai Mattiolo That`s Amore! Gai Mattiolo Exotic Paradise LUI Hawaiian Water Cristiano Fissore Rapsodia in Blu Giorgio Armani Armani Code Summer Pour Homme 2010 Gucci Gucci by Gucci Sport Black Phoenix Alchemy Lab Yurei LR Terminator

Advertisement

Популярні бренди та аромати: