Дизайнери » L » Квіткові Деревні Мускусні « Групи

L'Amour Crystal Extrait de Parfum Lalique для жінок

L'Amour Crystal Extrait de Parfum  Lalique для жінок
Є
Був
Хочу
люблю
подобається
не подобається
зима
весна
літо
осінь
день
вечір
Загальна кількість голосів: 0
жіночий 25- 25+
чоловічий 25- 25+


основні акорди
білоквітковий
дерево
цитрус
троянда
пудровий
тубероза
Картинки
L'Amour Crystal Extrait de Parfum  Lalique для жінок Картинки L'Amour Crystal Extrait de Parfum  Lalique для жінок Картинки L'Amour Crystal Extrait de Parfum  Lalique для жінок Картинки L'Amour Crystal Extrait de Parfum  Lalique для жінок Картинки L'Amour Crystal Extrait de Parfum  Lalique для жінок Картинки

L'Amour Crystal Extrait de Parfum від Lalique - це парфум для жінок, належить до групи ароматів Квіткові Деревні Мускусні. Це новий аромат. L'Amour Crystal Extrait de Parfum був випущений в 2015. Парфумер: Nathalie Lorson. Верхні ноти: Бергамот, Троянда і Неролі; ноти серця: Тубероза , Жасмин і Гарденія; ноти бази Кедр, Сандал і Мускус.

Піраміда композиції

верхні Ноти
Бергамот Троянда Неролі

середні Ноти
Тубероза Жасмин Гарденія

база Ноти
Кедр Сандал Мускус

Основні відчутні ноти на думку користувачів

Loading...

Стійкість

управляйте мишкою

Голоси користувачів
дуже слабкий 0
 
нестійкий 0
 
середній 0
 
стійкий 0
 
дуже стійкий 0
 

Шлейф

управляйте мишкою

Голоси користувачів
близько до шкіри 0
 
середній 0
 
сильний 0
 
дуже сильний 0
 

Advertisement

Детальніше про аромат читайте англійською мовою / More in English language about L'Amour Crystal Extrait de Parfum by Lalique.

Цей аромат схожий на  

Advertisement

L'Amour Crystal Extrait de Parfum Відгуки про аромати

Додайте Ваш коментар

Зареєструйтесь на Fragrantica і ви зможете додавати свої власні коментарі.

Sponsored offers:

Ця сторінка містить інформацію про аромат, відгуки, ноти парфуму, картинки, нову рекламу, старі вінтажні постери та відео про Lalique L'Amour Crystal Extrait de Parfum fragrance але ми не гарантуємо абсолютну достовірність даних. Торговельні марки та логотипи належать шанованим компаніям та виробникам і використовуються виключно для ідентифікації продуктів та компаній. Якщо у вас є додаткова інформація про Lalique L'Amour Crystal Extrait de Parfum , ви можете поділитись нею, додавши особистий відгук про парфум. Fragrantica розробила унікальну систему класифікації ароматів, керовану оцінками наших користувачів, і ви можете класифікувати L'Amour Crystal Extrait de Parfum від Lalique. Натисніть на відповідній опції форми класифікації аромату під зображенням парфуму. Також ви можете знайти посилання на вебсайти/Інтернет-магазини третьої сторони, але Fragrantica не має доступу або контролю на цих вебсайтах. Ми не даємо гарантій та не несемо відповідальності за те, що ви могли знайти в результаті цих посилань, або будь-які інші наслідки, включаючи втрату грошей та інше. Відгуки користувачів на L'Amour Crystal Extrait de Parfum від Lalique представляють лише погляди зазначеного автора і не відображають погляди Fragrantica.

Advertisement

Більше ароматів з цієї групи Квіткові Деревні Мускусні
Cafe Parfums Cafe-Cafe Puro Iced Valentino V Laura Biagiotti Donna Lacoste Touch of Spring Fresh Cannabis Rose Jovoy Paris Poudre Hilde Soliani Ti Amo: Ortensia Eau Jeune Eau Jeune Double Je DL & Co Thorn Apple Sarantis B.U. Blossom Space NK Santalrosa Monotheme Fine Fragrances Venezia Ibiza Nightflowers

Advertisement

Популярні бренди та аромати: