Дизайнери » L » Східні Квіткові « Групи

Lalique de Lalique Plumes Limited Edition 2015 Extrait de Parfum Lalique для жінок

Lalique de Lalique Plumes Limited Edition 2015 Extrait de Parfum Lalique для жінок
Є
Був
Хочу
люблю
подобається
не подобається
зима
весна
літо
осінь
день
вечір
Загальна кількість голосів: 0
жіночий 25- 25+
чоловічий 25- 25+


основні акорди
фруктовий
троянда
солодкі ноти
дерево
пудровий
musky
Картинки
Lalique de Lalique Plumes Limited Edition 2015 Extrait de Parfum Lalique для жінок Картинки

Lalique de Lalique Plumes Limited Edition 2015 Extrait de Parfum від Lalique - це парфум для жінок, належить до групи ароматів Східні Квіткові. Це новий аромат. Lalique de Lalique Plumes Limited Edition 2015 Extrait de Parfum був випущений в 2015. Парфумер: Sophia Grojsman. Верхні ноти: Троянда, Жасмин, Ірис і Гвоздика; ноти серця: Ожина, Груша і Листя Чорної Смородини; ноти бази Мускус, Сандал і Ваніль.

Піраміда композиції

верхні Ноти
Троянда Жасмин Ірис Гвоздика

середні Ноти
Ожина Груша Листя Чорної Смородини

база Ноти
Мускус Сандал Ваніль

Основні відчутні ноти на думку користувачів

Loading...

Стійкість

управляйте мишкою

Голоси користувачів
дуже слабкий 0
 
нестійкий 0
 
середній 0
 
стійкий 0
 
дуже стійкий 0
 

Шлейф

управляйте мишкою

Голоси користувачів
близько до шкіри 0
 
середній 0
 
сильний 0
 
дуже сильний 0
 

Advertisement

Детальніше про аромат читайте англійською мовою / More in English language about Lalique de Lalique Plumes Limited Edition 2015 Extrait de Parfum by Lalique.

Цей аромат схожий на  

Advertisement

Lalique de Lalique Plumes Limited Edition 2015 Extrait de Parfum Відгуки про аромати

Додайте Ваш коментар

Зареєструйтесь на Fragrantica і ви зможете додавати свої власні коментарі.

Sponsored offers:

Ця сторінка містить інформацію про аромат, відгуки, ноти парфуму, картинки, нову рекламу, старі вінтажні постери та відео про Lalique Lalique de Lalique Plumes Limited Edition 2015 Extrait de Parfum fragrance але ми не гарантуємо абсолютну достовірність даних. Торговельні марки та логотипи належать шанованим компаніям та виробникам і використовуються виключно для ідентифікації продуктів та компаній. Якщо у вас є додаткова інформація про Lalique Lalique de Lalique Plumes Limited Edition 2015 Extrait de Parfum, ви можете поділитись нею, додавши особистий відгук про парфум. Fragrantica розробила унікальну систему класифікації ароматів, керовану оцінками наших користувачів, і ви можете класифікувати Lalique de Lalique Plumes Limited Edition 2015 Extrait de Parfum від Lalique. Натисніть на відповідній опції форми класифікації аромату під зображенням парфуму. Також ви можете знайти посилання на вебсайти/Інтернет-магазини третьої сторони, але Fragrantica не має доступу або контролю на цих вебсайтах. Ми не даємо гарантій та не несемо відповідальності за те, що ви могли знайти в результаті цих посилань, або будь-які інші наслідки, включаючи втрату грошей та інше. Відгуки користувачів на Lalique de Lalique Plumes Limited Edition 2015 Extrait de Parfum від Lalique представляють лише погляди зазначеного автора і не відображають погляди Fragrantica.

Advertisement

Більше ароматів з цієї групи Східні Квіткові
Montblanc Femme de Montblanc Ayala Moriel Ayala Sahlini Parfums La Femme Jean Paul Gaultier Classique Summer Fragrance 2008 Menard L'eau de Kasaneka Clive Christian No. 1 Jovoy Paris Terra Incognita Jeanne Arthes Cobra Houbigant Demi-Jour Tsi-La Organic Kesu Yves Rocher Rose Ispahan Jacques Fath Expression

Advertisement

Популярні бренди та аромати: