Дизайнери » L » Квіткові Фруктові « Групи

Nilang Extrait de Parfum 2011 Lalique для жінок

Nilang Extrait de Parfum 2011 Lalique для жінок
Є
Був
Хочу
люблю
подобається
не подобається
зима
весна
літо
осінь
день
вечір
Загальна кількість голосів: 0
жіночий 25- 25+
чоловічий 25- 25+

Хочу: 1

основні акорди
фруктовий
солодкі ноти
теплий пряний
білоквітковий
пачулі
Картинки
Nilang Extrait de Parfum 2011 Lalique для жінок Картинки Nilang Extrait de Parfum 2011 Lalique для жінок Картинки

Nilang Extrait de Parfum 2011 від Lalique - це парфум для жінок, належить до групи ароматів Квіткові Фруктові. Nilang Extrait de Parfum 2011 був випущений в 2011. Парфумер: Christiane Plos. Верхні ноти: Лотос, Мандарин, Персик і Диня; ноти серця: Жасмин, Тубероза , Гвоздика, Фрезія, Троянда і Чорниця; ноти бази Мускус, Сандал, Пачулі, Амбра, Ваніль і Праліне.

Піраміда композиції

верхні Ноти
Лотос Мандарин Персик Диня

середні Ноти
Жасмин Тубероза Гвоздика Фрезія Троянда Чорниця

база Ноти
Мускус Сандал Пачулі Амбра Ваніль Праліне

Основні відчутні ноти на думку користувачів

Loading...

Стійкість

управляйте мишкою

Голоси користувачів
дуже слабкий 0
 
нестійкий 0
 
середній 0
 
стійкий 0
 
дуже стійкий 0
 

Шлейф

управляйте мишкою

Голоси користувачів
близько до шкіри 0
 
середній 0
 
сильний 0
 
дуже сильний 0
 

Advertisement

Детальніше про аромат читайте англійською мовою / More in English language about Nilang Extrait de Parfum 2011 by Lalique.

Цей аромат схожий на  

Advertisement

Nilang Extrait de Parfum 2011 Відгуки про аромати

Додайте Ваш коментар

Зареєструйтесь на Fragrantica і ви зможете додавати свої власні коментарі.

Sponsored offers:

Ця сторінка містить інформацію про аромат, відгуки, ноти парфуму, картинки, нову рекламу, старі вінтажні постери та відео про Lalique Nilang Extrait de Parfum 2011 fragrance але ми не гарантуємо абсолютну достовірність даних. Торговельні марки та логотипи належать шанованим компаніям та виробникам і використовуються виключно для ідентифікації продуктів та компаній. Якщо у вас є додаткова інформація про Lalique Nilang Extrait de Parfum 2011, ви можете поділитись нею, додавши особистий відгук про парфум. Fragrantica розробила унікальну систему класифікації ароматів, керовану оцінками наших користувачів, і ви можете класифікувати Nilang Extrait de Parfum 2011 від Lalique. Натисніть на відповідній опції форми класифікації аромату під зображенням парфуму. Також ви можете знайти посилання на вебсайти/Інтернет-магазини третьої сторони, але Fragrantica не має доступу або контролю на цих вебсайтах. Ми не даємо гарантій та не несемо відповідальності за те, що ви могли знайти в результаті цих посилань, або будь-які інші наслідки, включаючи втрату грошей та інше. Відгуки користувачів на Nilang Extrait de Parfum 2011 від Lalique представляють лише погляди зазначеного автора і не відображають погляди Fragrantica.

Advertisement

Більше ароматів з цієї групи Квіткові Фруктові
Yves Saint Laurent Baby Doll Juliette Has A Gun Miss Charming Escada Escada Moon Sparkle Lancetti Etre Femme NafNaf NafNaf Too... Cartier Delices De Cartier Eau de Parfum Halston Catalyst Neil Morris Coral Madeleine Vionnet MV Rimmel London Glam Garage Alexia Sabon Shir (Lily)

Advertisement

Популярні бренди та аромати: