Дизайнери » L » Шипрові Квіткові « Групи

Memoire Cherie Long Lost Perfume для жінок

Memoire Cherie Long Lost Perfume для жінок
Є
Був
Хочу
люблю
подобається
не подобається
зима
весна
літо
осінь
день
вечір
Загальна кількість голосів: 0
жіночий 25- 25+
чоловічий 25- 25+

Хочу: 1

основні акорди
дерево
aromatic
balsamic
трав'янистий
квітковий

Memoire Cherie від Long Lost Perfume - це парфум для жінок, належить до групи ароматів Шипрові Квіткові. Memoire Cherie був випущений в 1952. Верхні ноти: Неролі , Бергамот і Абрикос; ноти серця: Ромашка, Тархун, Троянда, Фіалка і Опопонакс; ноти бази Ветивер, Мускус, Дубовий Мох і Амбра.

Піраміда композиції

верхні Ноти
Неролі Бергамот Абрикос

середні Ноти
Ромашка Тархун Троянда Фіалка Опопонакс

база Ноти
Ветивер Мускус Дубовий Мох Амбра

Основні відчутні ноти на думку користувачів

Loading...

Стійкість

управляйте мишкою

Голоси користувачів
дуже слабкий 0
 
нестійкий 0
 
середній 0
 
стійкий 0
 
дуже стійкий 0
 

Шлейф

управляйте мишкою

Голоси користувачів
близько до шкіри 0
 
середній 0
 
сильний 0
 
дуже сильний 0
 

Advertisement

Детальніше про аромат читайте англійською мовою / More in English language about Memoire Cherie by Long Lost Perfume.

Цей аромат схожий на  

Advertisement

Memoire Cherie Відгуки про аромати

Додайте Ваш коментар

Зареєструйтесь на Fragrantica і ви зможете додавати свої власні коментарі.

Sponsored offers:

Ця сторінка містить інформацію про аромат, відгуки, ноти парфуму, картинки, нову рекламу, старі вінтажні постери та відео про Long Lost Perfume Memoire Cherie fragrance але ми не гарантуємо абсолютну достовірність даних. Торговельні марки та логотипи належать шанованим компаніям та виробникам і використовуються виключно для ідентифікації продуктів та компаній. Якщо у вас є додаткова інформація про Long Lost Perfume Memoire Cherie, ви можете поділитись нею, додавши особистий відгук про парфум. Fragrantica розробила унікальну систему класифікації ароматів, керовану оцінками наших користувачів, і ви можете класифікувати Memoire Cherie від Long Lost Perfume. Натисніть на відповідній опції форми класифікації аромату під зображенням парфуму. Також ви можете знайти посилання на вебсайти/Інтернет-магазини третьої сторони, але Fragrantica не має доступу або контролю на цих вебсайтах. Ми не даємо гарантій та не несемо відповідальності за те, що ви могли знайти в результаті цих посилань, або будь-які інші наслідки, включаючи втрату грошей та інше. Відгуки користувачів на Memoire Cherie від Long Lost Perfume представляють лише погляди зазначеного автора і не відображають погляди Fragrantica.

Advertisement

Більше ароматів з цієї групи Шипрові Квіткові
Kylie Minogue Darling Bond No 9 Bryant Park Sarah Jessica Parker Lovely Liquid Satin Chanel Chance Eau Fraiche Niki de Saint Phalle Niki de Saint Phalle Yves Rocher Comme Une Evidence Limited Edition Myrurgia Natural de Myrurgia Nez a Nez Rosier Ardent Tommy Hilfiger Hilfiger Woman L`Artisan Parfumeur La Haie Fleurie Giorgio Valenti Rose Noire Maison Francis Kurkdjian Elle 25

Advertisement

Популярні бренди та аромати: