Дизайнери » L » Цитрусові « Групи

Mandarin Tea Love & Toast для жінок

Mandarin Tea Love & Toast для жінок
Є
Був
Хочу
люблю
подобається
не подобається
зима
весна
літо
осінь
день
вечір
Загальна кількість голосів: 1
жіночий 25- 25+
чоловічий 25- 25+

Хочу: 1

основні акорди
білоквітковий
цитрус
димні ноти
дерево
солодкі ноти
narcotic
Картинки
Mandarin Tea Love & Toast для жінок Картинки

Mandarin Tea від Love & Toast - це парфум для жінок, належить до групи ароматів Цитрусові. Mandarin Tea був створений в 2000-і роки Парфумер: Margot Elena. Композиція аромату включає ноти: Квітка Африканського Апельсина, Неролі , Гранат і Чай Ройбуш.

Ноти аромату

Квітка Африканського Апельсина Неролі Гранат Чай Ройбуш

Основні відчутні ноти на думку користувачів

Loading...

Стійкість

управляйте мишкою

Голоси користувачів
дуже слабкий 0
 
нестійкий 0
 
середній 0
 
стійкий 0
 
дуже стійкий 0
 

Шлейф

управляйте мишкою

Голоси користувачів
близько до шкіри 0
 
середній 0
 
сильний 0
 
дуже сильний 0
 

Детальніше про аромат читайте англійською мовою / More in English language about Mandarin Tea by Love & Toast.

Цей аромат схожий на  

Advertisement

Mandarin Tea Відгуки про аромати

Додайте Ваш коментар

Зареєструйтесь на Fragrantica і ви зможете додавати свої власні коментарі.

Sponsored offers:

Ця сторінка містить інформацію про аромат, відгуки, ноти парфуму, картинки, нову рекламу, старі вінтажні постери та відео про Love & Toast Mandarin Tea fragrance але ми не гарантуємо абсолютну достовірність даних. Торговельні марки та логотипи належать шанованим компаніям та виробникам і використовуються виключно для ідентифікації продуктів та компаній. Якщо у вас є додаткова інформація про Love & Toast Mandarin Tea, ви можете поділитись нею, додавши особистий відгук про парфум. Fragrantica розробила унікальну систему класифікації ароматів, керовану оцінками наших користувачів, і ви можете класифікувати Mandarin Tea від Love & Toast. Натисніть на відповідній опції форми класифікації аромату під зображенням парфуму. Також ви можете знайти посилання на вебсайти/Інтернет-магазини третьої сторони, але Fragrantica не має доступу або контролю на цих вебсайтах. Ми не даємо гарантій та не несемо відповідальності за те, що ви могли знайти в результаті цих посилань, або будь-які інші наслідки, включаючи втрату грошей та інше. Відгуки користувачів на Mandarin Tea від Love & Toast представляють лише погляди зазначеного автора і не відображають погляди Fragrantica.

Advertisement

Більше ароматів з цієї групи Цитрусові
L`Artisan Parfumeur Mandarine Tout Simplement Benetton Funtastic Wild Citrus for Boys Cattier Eau de Matin Jardin de France Citron vert Jo Malone London Grapefruit Van Gils Between Sheets Calypso Christiane Celle Calypso The O Boticario Acqua Fresca Melvita Lime Bond No 9 Texas Coleen Rooney Coleen X Summer Gump`s Baroque Pearl

Advertisement

Популярні бренди та аромати: