Дизайнери » M » Східні « Групи

Absolue Pour le Soir Maison Francis Kurkdjian для жінок та чоловіків

Absolue Pour le Soir Maison Francis Kurkdjian для жінок та чоловіків
Є
Був
Хочу
люблю
подобається
не подобається
зима
весна
літо
осінь
день
вечір
Загальна кількість голосів: 3
жіночий 25- 25+
чоловічий 25- 25+

Є : 6 Хочу: 3

основні акорди
balsamic
мед
теплий пряний
дерево
димні ноти
солодкі ноти

Absolue Pour le Soir від Maison Francis Kurkdjian - це парфум для жінок та чоловіків, належить до групи ароматів Східні. Absolue Pour le Soir був випущений в 2010. Парфумер: Francis Kurkdjian. Композиція аромату включає ноти: Іланг-Іланг, Сандал, Кедр з Вірджинії, Ладан , Бензоїн, Троянда, Тмин і Білий Мед.

Perfume rating: 3.67 out of 5 with 3 votes.

Ноти аромату

Іланг-Іланг Сандал Кедр з Вірджинії Ладан Бензоїн Троянда Тмин Білий Мед

Основні відчутні ноти на думку користувачів

Loading...

Стійкість

управляйте мишкою

Голоси користувачів
дуже слабкий 0
 
нестійкий 0
 
середній 0
 
стійкий 2
 
дуже стійкий 0
 

Шлейф

управляйте мишкою

Голоси користувачів
близько до шкіри 2
 
середній 0
 
сильний 0
 
дуже сильний 0
 

Детальніше про аромат читайте англійською мовою / More in English language about Absolue Pour le Soir by Maison Francis Kurkdjian.

Цей аромат схожий на  

Advertisement

Absolue Pour le Soir Відгуки про аромати

asahado
asahado

Мед з невеликим домішком пригорілого цукру. Ладан дає гіркоту, іланг зануджує аромат. Слухаючи його, одразу хочеться перевести дух і трохи відпочити - надто голосно і навіть претензійно, а ще по-непристойному солодко. Він схожий на настирного прихильника-араба, який все ніяк не відчепиться. І знов-таки, без розкриття, на всіх можливих етапах він однаково себе проявляє, між іншим, як і більшість ароматів Дому. Єдиний вечірній парфюм із поки що зроблених Куркджаном, який подобається - Le Parfum Intensе.

Aug
07
2016
blindpig
blindpig

Бомж свареный в меду. Гениальный аромат, гимн солнцу! Это солнечные лучи, солнце, свобода, пространство, загар, молодая загоревшая кожа, кайф. Пряная анималика есть только в первые полчаса, и то близко к коже. Уже в 15- 20 см от кожы "бомжей" и "слоновнника" нет. Есть медовая горечь и древесная сладость. Начало солнечного лета самое его время.

Jun
02
2015

Додайте Ваш коментар

Зареєструйтесь на Fragrantica і ви зможете додавати свої власні коментарі.

Sponsored offers:

Ця сторінка містить інформацію про аромат, відгуки, ноти парфуму, картинки, нову рекламу, старі вінтажні постери та відео про Maison Francis Kurkdjian Absolue Pour le Soir fragrance але ми не гарантуємо абсолютну достовірність даних. Торговельні марки та логотипи належать шанованим компаніям та виробникам і використовуються виключно для ідентифікації продуктів та компаній. Якщо у вас є додаткова інформація про Maison Francis Kurkdjian Absolue Pour le Soir, ви можете поділитись нею, додавши особистий відгук про парфум. Fragrantica розробила унікальну систему класифікації ароматів, керовану оцінками наших користувачів, і ви можете класифікувати Absolue Pour le Soir від Maison Francis Kurkdjian. Натисніть на відповідній опції форми класифікації аромату під зображенням парфуму. Також ви можете знайти посилання на вебсайти/Інтернет-магазини третьої сторони, але Fragrantica не має доступу або контролю на цих вебсайтах. Ми не даємо гарантій та не несемо відповідальності за те, що ви могли знайти в результаті цих посилань, або будь-які інші наслідки, включаючи втрату грошей та інше. Відгуки користувачів на Absolue Pour le Soir від Maison Francis Kurkdjian представляють лише погляди зазначеного автора і не відображають погляди Fragrantica.

Advertisement

Більше ароматів з цієї групи Східні
Frederic Malle Musc Ravageur Avon Little Black Dress Shaik Opulent Shaik Classic No 77 Caron Bellodgia Gai Mattiolo That's Amore! Lui Il Profvmo Ambre d Or Profumum Roma Fiori d'Ambra Indult C16 Lavanila Laboratories Pure Vanilla Lostmarch Lann-Ael Comme des Garcons Glitter Six Scents Six Scents Series Three 6 Ohne Titel: M

Advertisement

Популярні бренди та аромати: