Дизайнери » M » Шипрові Квіткові « Групи

Lumiere Noire Pour Femme Maison Francis Kurkdjian для жінок

Lumiere Noire Pour Femme Maison Francis Kurkdjian для жінок
Є
Був
Хочу
люблю
подобається
не подобається
зима
весна
літо
осінь
день
вечір
Загальна кількість голосів: 1
жіночий 25- 25+
чоловічий 25- 25+

Є : 3 Був: 1 Хочу: 2

основні акорди
троянда
пачулі
теплий пряний
жовтоквітковий
зелений
aromatic
Картинки
Lumiere Noire Pour Femme Maison Francis Kurkdjian для жінок Картинки Lumiere Noire Pour Femme Maison Francis Kurkdjian для жінок Картинки Lumiere Noire Pour Femme Maison Francis Kurkdjian для жінок Картинки Lumiere Noire Pour Femme Maison Francis Kurkdjian для жінок Картинки Lumiere Noire Pour Femme Maison Francis Kurkdjian для жінок Картинки Lumiere Noire Pour Femme Maison Francis Kurkdjian для жінок Картинки

Lumiere Noire Pour Femme від Maison Francis Kurkdjian - це парфум для жінок, належить до групи ароматів Шипрові Квіткові. Lumiere Noire Pour Femme був випущений в 2009. Парфумер: Francis Kurkdjian. Композиція аромату включає ноти: Нарцис, Пачулі, Троянда, Тмин і Червоний Перець Чилі.

Perfume rating: 4.00 out of 5 with 1 votes.

Ноти аромату

Нарцис Пачулі Троянда Тмин Червоний Перець Чилі

Основні відчутні ноти на думку користувачів

Loading...

Стійкість

управляйте мишкою

Голоси користувачів
дуже слабкий 0
 
нестійкий 0
 
середній 0
 
стійкий 0
 
дуже стійкий 0
 

Шлейф

управляйте мишкою

Голоси користувачів
близько до шкіри 0
 
середній 0
 
сильний 0
 
дуже сильний 0
 

Детальніше про аромат читайте англійською мовою / More in English language about Lumiere Noire Pour Femme by Maison Francis Kurkdjian.

Цей аромат схожий на  

Advertisement

Lumiere Noire Pour Femme Відгуки про аромати

asahado
asahado

Спочатку (15 С, холодна шкіра) відчувалась ніжна прохолодна троянда, як у лашівській масці "Рожеві щічки". Я зраділа, що нарешті знайшла цей неповторний запах, втілений у парфюмі, як тут, в момент "розслуховування", троянда раптом зникла. Далі був свіжий, притрушений потертим зеленим листям, абсолютно натуральний жасмин. Наступного разу, на моїй розігрітій шкірі - солодкуватий, дуже привабливий індольний жасмин, надзвичайно подібний на той, що в la religieuse. Шлейфить лише в прохолодному просторі, просто квітково. В базі трохи пачулієвий, аромат перестаю відчувати за 7-9 годин. Абсолютно: а) французьке виконання; б) вечірній варіант парфюму з неперебільшеною присутністю "живої" еротики. Сподобався.

Apr
07
2017
Katrusia
Katrusia

роза с пачули Слышу животинку, типа циветты и уд. Моя кожа категорически выдает кислоту ((((

Jul
18
2014

Додайте Ваш коментар

Зареєструйтесь на Fragrantica і ви зможете додавати свої власні коментарі.

Sponsored offers:

Ця сторінка містить інформацію про аромат, відгуки, ноти парфуму, картинки, нову рекламу, старі вінтажні постери та відео про Maison Francis Kurkdjian Lumiere Noire Pour Femme fragrance але ми не гарантуємо абсолютну достовірність даних. Торговельні марки та логотипи належать шанованим компаніям та виробникам і використовуються виключно для ідентифікації продуктів та компаній. Якщо у вас є додаткова інформація про Maison Francis Kurkdjian Lumiere Noire Pour Femme, ви можете поділитись нею, додавши особистий відгук про парфум. Fragrantica розробила унікальну систему класифікації ароматів, керовану оцінками наших користувачів, і ви можете класифікувати Lumiere Noire Pour Femme від Maison Francis Kurkdjian. Натисніть на відповідній опції форми класифікації аромату під зображенням парфуму. Також ви можете знайти посилання на вебсайти/Інтернет-магазини третьої сторони, але Fragrantica не має доступу або контролю на цих вебсайтах. Ми не даємо гарантій та не несемо відповідальності за те, що ви могли знайти в результаті цих посилань, або будь-які інші наслідки, включаючи втрату грошей та інше. Відгуки користувачів на Lumiere Noire Pour Femme від Maison Francis Kurkdjian представляють лише погляди зазначеного автора і не відображають погляди Fragrantica.

Advertisement

Більше ароматів з цієї групи Шипрові Квіткові
Christian Dior Miss Dior Sisley Eau du Soir Christian Lacroix Rouge Givenchy Givenchy III Diesel Diesel Fuel For Life Cologne for Women Oscar de la Renta Oscar Summer Dew Tauer Perfumes 08 Une Rose Chypree Genny Genny Giorgio Valenti Rose Noire Adolfo Dominguez Agua Fresca de Rosas Penhaligon`s Jubilee Bouquet Parfums Namara Avant L'Amour

Advertisement

Популярні бренди та аромати: