Дизайнери » M » Східні Деревні « Групи

Oud Maison Francis Kurkdjian для жінок та чоловіків

Oud Maison Francis Kurkdjian для жінок та чоловіків
Є
Був
Хочу
люблю
подобається
не подобається
зима
весна
літо
осінь
день
вечір
Загальна кількість голосів: 0
жіночий 25- 25+
чоловічий 25- 25+

Є : 4

основні акорди
balsamic
теплий пряний
уд
дерево
пачулі
aromatic
Картинки
Oud Maison Francis Kurkdjian для жінок та чоловіків Картинки

Oud від Maison Francis Kurkdjian - це парфум для жінок та чоловіків, належить до групи ароматів Східні Деревні. Oud був випущений в 2012. Парфумер: Francis Kurkdjian. Композиція аромату включає ноти: Пачулі, Кедр, Шафран, Дерево Агар (Уд) і Елемі.

Ноти аромату

Пачулі Кедр Шафран Дерево Агар (Уд) Елемі

Основні відчутні ноти на думку користувачів

Loading...

Стійкість

управляйте мишкою

Голоси користувачів
дуже слабкий 0
 
нестійкий 0
 
середній 0
 
стійкий 0
 
дуже стійкий 0
 

Шлейф

управляйте мишкою

Голоси користувачів
близько до шкіри 0
 
середній 0
 
сильний 0
 
дуже сильний 0
 

Детальніше про аромат читайте англійською мовою / More in English language about Oud by Maison Francis Kurkdjian.

Цей аромат схожий на  

Advertisement

Oud Відгуки про аромати

Додайте Ваш коментар

Зареєструйтесь на Fragrantica і ви зможете додавати свої власні коментарі.

Ця сторінка містить інформацію про аромат, відгуки, ноти парфуму, картинки, нову рекламу, старі вінтажні постери та відео про Maison Francis Kurkdjian Oud fragrance але ми не гарантуємо абсолютну достовірність даних. Торговельні марки та логотипи належать шанованим компаніям та виробникам і використовуються виключно для ідентифікації продуктів та компаній. Якщо у вас є додаткова інформація про Maison Francis Kurkdjian Oud, ви можете поділитись нею, додавши особистий відгук про парфум. Fragrantica розробила унікальну систему класифікації ароматів, керовану оцінками наших користувачів, і ви можете класифікувати Oud від Maison Francis Kurkdjian. Натисніть на відповідній опції форми класифікації аромату під зображенням парфуму. Також ви можете знайти посилання на вебсайти/Інтернет-магазини третьої сторони, але Fragrantica не має доступу або контролю на цих вебсайтах. Ми не даємо гарантій та не несемо відповідальності за те, що ви могли знайти в результаті цих посилань, або будь-які інші наслідки, включаючи втрату грошей та інше. Відгуки користувачів на Oud від Maison Francis Kurkdjian представляють лише погляди зазначеного автора і не відображають погляди Fragrantica.

Advertisement

Більше ароматів з цієї групи Східні Деревні
Guerlain Samsara Eau de Parfum Al-Rehab Naseem Al-Rehab Nafees Kenzo Peace Adidas Adidas Victory League Ellen Tracy Ellen Tracy Guerlain Les Voyages Olfactifs 02 Paris-New York DSH Perfumes Michelangelo Clive Christian C for Men Jeanne Arthes Arthes Essential Patchouli Sumatra Mansfield Georges Feghali Monte Carlo Coup de Foudre Jeanne Arthes Les Lions D'Arthes Men

Advertisement

Популярні бренди та аромати: