Дизайнери » M » Квіткові Деревні Мускусні « Групи

L`Amour, la Mode... Making of Cannes для жінок

L`Amour, la Mode... Making of Cannes для жінок
Є
Був
Хочу
люблю
подобається
не подобається
зима
весна
літо
осінь
день
вечір
Загальна кількість голосів: 0
жіночий 25- 25+
чоловічий 25- 25+


основні акорди
пудровий
шкіра
musky
троянда
дерево
Картинки
L`Amour, la Mode... Making of Cannes для жінок Картинки L`Amour, la Mode... Making of Cannes для жінок Картинки

L`Amour, la Mode... від Making of Cannes - це парфум для жінок, належить до групи ароматів Квіткові Деревні Мускусні. L`Amour, la Mode... був випущений в 2014. Верхні ноти: Цитруси, Бергамот і Рожевий Перець; ноти серця: Червона Троянда і Пудрові Ноти; ноти бази Шкіра, Білий Мускус і Ветивер.

Піраміда композиції

верхні Ноти
Цитруси Бергамот Рожевий Перець

середні Ноти
Червона Троянда Пудрові Ноти

база Ноти
Шкіра Білий Мускус Ветивер

Основні відчутні ноти на думку користувачів

Loading...

Стійкість

управляйте мишкою

Голоси користувачів
дуже слабкий 0
 
нестійкий 0
 
середній 0
 
стійкий 0
 
дуже стійкий 0
 

Шлейф

управляйте мишкою

Голоси користувачів
близько до шкіри 0
 
середній 0
 
сильний 0
 
дуже сильний 0
 

Advertisement

Детальніше про аромат читайте англійською мовою / More in English language about L`Amour, la Mode... by Making of Cannes.

Цей аромат схожий на  

Advertisement

L`Amour, la Mode... Відгуки про аромати

Додайте Ваш коментар

Зареєструйтесь на Fragrantica і ви зможете додавати свої власні коментарі.

Sponsored offers:

Ця сторінка містить інформацію про аромат, відгуки, ноти парфуму, картинки, нову рекламу, старі вінтажні постери та відео про Making of Cannes L`Amour, la Mode... fragrance але ми не гарантуємо абсолютну достовірність даних. Торговельні марки та логотипи належать шанованим компаніям та виробникам і використовуються виключно для ідентифікації продуктів та компаній. Якщо у вас є додаткова інформація про Making of Cannes L`Amour, la Mode..., ви можете поділитись нею, додавши особистий відгук про парфум. Fragrantica розробила унікальну систему класифікації ароматів, керовану оцінками наших користувачів, і ви можете класифікувати L`Amour, la Mode... від Making of Cannes. Натисніть на відповідній опції форми класифікації аромату під зображенням парфуму. Також ви можете знайти посилання на вебсайти/Інтернет-магазини третьої сторони, але Fragrantica не має доступу або контролю на цих вебсайтах. Ми не даємо гарантій та не несемо відповідальності за те, що ви могли знайти в результаті цих посилань, або будь-які інші наслідки, включаючи втрату грошей та інше. Відгуки користувачів на L`Amour, la Mode... від Making of Cannes представляють лише погляди зазначеного автора і не відображають погляди Fragrantica.

Advertisement

Більше ароматів з цієї групи Квіткові Деревні Мускусні
Lancome Aroma Calm Divine L'inspiratrice Yves Rocher Comme une Evidence Eau de Parfum Laura Mercier L'heure Magique Bill Blass Couture 3 Jardin de France Anandita Hilde Soliani Teatro Olfattivo Di Parma: Vecchi Rossetti Paul Smith Rose Summer Edition Roberto Verino Gold Grossmith Shem - el- Nessim Annayake Annayake Pour Elle Light Marella Ferrera Ambre Ze

Advertisement

Популярні бренди та аромати: