Дизайнери » M » Ароматичні « Групи

4711 Acqua Colonia Rhubarb & Clary Sage Maurer & Wirtz для жінок та чоловіків

4711 Acqua Colonia Rhubarb & Clary Sage Maurer & Wirtz для жінок та чоловіків
Є
Був
Хочу
люблю
подобається
не подобається
зима
весна
літо
осінь
день
вечір
Загальна кількість голосів: 1
жіночий 25- 25+
чоловічий 25- 25+

Є : 1 Хочу: 1

основні акорди
солодкі ноти
кислі ноти
aromatic
фруктовий
ніжно-пряний

4711 Acqua Colonia Rhubarb & Clary Sage від Maurer & Wirtz - це парфум для жінок та чоловіків, належить до групи ароматів Ароматичні. 4711 Acqua Colonia Rhubarb & Clary Sage був випущений в 2010. Композиція аромату включає ноти: Шавлія і Ревінь.

Perfume rating: 4.00 out of 5 with 1 votes.

Ноти аромату

Шавлія Ревінь

Основні відчутні ноти на думку користувачів

Loading...

Стійкість

управляйте мишкою

Голоси користувачів
дуже слабкий 0
 
нестійкий 0
 
середній 1
 
стійкий 0
 
дуже стійкий 0
 

Шлейф

управляйте мишкою

Голоси користувачів
близько до шкіри 0
 
середній 1
 
сильний 0
 
дуже сильний 0
 

Advertisement

Детальніше про аромат читайте англійською мовою / More in English language about 4711 Acqua Colonia Rhubarb & Clary Sage by Maurer & Wirtz.

Цей аромат схожий на  

Advertisement

4711 Acqua Colonia Rhubarb & Clary Sage Відгуки про аромати

Додайте Ваш коментар

Зареєструйтесь на Fragrantica і ви зможете додавати свої власні коментарі.

Sponsored offers:

Ця сторінка містить інформацію про аромат, відгуки, ноти парфуму, картинки, нову рекламу, старі вінтажні постери та відео про Maurer & Wirtz 4711 Acqua Colonia Rhubarb & Clary Sage fragrance але ми не гарантуємо абсолютну достовірність даних. Торговельні марки та логотипи належать шанованим компаніям та виробникам і використовуються виключно для ідентифікації продуктів та компаній. Якщо у вас є додаткова інформація про Maurer & Wirtz 4711 Acqua Colonia Rhubarb & Clary Sage, ви можете поділитись нею, додавши особистий відгук про парфум. Fragrantica розробила унікальну систему класифікації ароматів, керовану оцінками наших користувачів, і ви можете класифікувати 4711 Acqua Colonia Rhubarb & Clary Sage від Maurer & Wirtz. Натисніть на відповідній опції форми класифікації аромату під зображенням парфуму. Також ви можете знайти посилання на вебсайти/Інтернет-магазини третьої сторони, але Fragrantica не має доступу або контролю на цих вебсайтах. Ми не даємо гарантій та не несемо відповідальності за те, що ви могли знайти в результаті цих посилань, або будь-які інші наслідки, включаючи втрату грошей та інше. Відгуки користувачів на 4711 Acqua Colonia Rhubarb & Clary Sage від Maurer & Wirtz представляють лише погляди зазначеного автора і не відображають погляди Fragrantica.

Advertisement

Більше ароматів з цієї групи Ароматичні
The Body Shop White Musk For Men Givenchy Insense Ultramarine Blue Sky Gap G7 Bold Candie`s Candie`s Men Avon Christian Lacroix Absynthe Puma Urban Motion for Him Maison Francis Kurkdjian Aqua Universalis Roger & Gallet L`Homme Max Deville Camera Truefitt & Hill 1805 Ann Taylor Chic Ortigia Sicilia Fico D'India

Advertisement

Популярні бренди та аромати: