Дизайнери » M » Східні « Групи

Shams Oud Memo Paris для жінок та чоловіків

Shams Oud Memo Paris для жінок та чоловіків
Є
Був
Хочу
люблю
подобається
не подобається
зима
весна
літо
осінь
день
вечір
Загальна кількість голосів: 0
жіночий 25- 25+
чоловічий 25- 25+


основні акорди
balsamic
свіжо-пряний
дерево
амбра
теплий пряний
уд
Картинки
Shams Oud Memo Paris для жінок та чоловіків Картинки Shams Oud Memo Paris для жінок та чоловіків Картинки Shams Oud Memo Paris для жінок та чоловіків Картинки

Shams Oud від Memo Paris - це парфум для жінок та чоловіків, належить до групи ароматів Східні. Shams Oud був випущений в 2011. Верхні ноти: Шафран, Імбир і Перець; ноти серця: Ветивер і Нагармота; ноти бази Французький Лабданум, Береза, Стиракс, Бальзам Толу, Боби Тонка і Дерево Агар (Уд).

Піраміда композиції

верхні Ноти
Шафран Імбир Перець

середні Ноти
Ветивер Нагармота

база Ноти
Французький Лабданум Береза Стиракс Бальзам Толу Боби Тонка Дерево Агар (Уд)

Основні відчутні ноти на думку користувачів

Loading...

Стійкість

управляйте мишкою

Голоси користувачів
дуже слабкий 0
 
нестійкий 0
 
середній 0
 
стійкий 0
 
дуже стійкий 0
 

Шлейф

управляйте мишкою

Голоси користувачів
близько до шкіри 0
 
середній 0
 
сильний 0
 
дуже сильний 0
 

Advertisement

Детальніше про аромат читайте англійською мовою / More in English language about Shams Oud by Memo Paris.

Цей аромат схожий на  

Advertisement

Shams Oud Відгуки про аромати

Katrusia
Katrusia

если уд есть то его либо мало, либо он очень мягок и красив. Аромат распиленного соснового дерева, смолы живици и канифоли. Дерево щедро сдобренное специями и аптечными травами. Для любителей удовых, горелых мокрых деревях в стиле Черного Сержа и Черных комнат. Также понравится любителям Амбер Султана СЛ.

Jul
26
2014

Додайте Ваш коментар

Зареєструйтесь на Fragrantica і ви зможете додавати свої власні коментарі.

Sponsored offers:

Ця сторінка містить інформацію про аромат, відгуки, ноти парфуму, картинки, нову рекламу, старі вінтажні постери та відео про Memo Paris Shams Oud fragrance але ми не гарантуємо абсолютну достовірність даних. Торговельні марки та логотипи належать шанованим компаніям та виробникам і використовуються виключно для ідентифікації продуктів та компаній. Якщо у вас є додаткова інформація про Memo Paris Shams Oud, ви можете поділитись нею, додавши особистий відгук про парфум. Fragrantica розробила унікальну систему класифікації ароматів, керовану оцінками наших користувачів, і ви можете класифікувати Shams Oud від Memo Paris. Натисніть на відповідній опції форми класифікації аромату під зображенням парфуму. Також ви можете знайти посилання на вебсайти/Інтернет-магазини третьої сторони, але Fragrantica не має доступу або контролю на цих вебсайтах. Ми не даємо гарантій та не несемо відповідальності за те, що ви могли знайти в результаті цих посилань, або будь-які інші наслідки, включаючи втрату грошей та інше. Відгуки користувачів на Shams Oud від Memo Paris представляють лише погляди зазначеного автора і не відображають погляди Fragrantica.

Advertisement

Більше ароматів з цієї групи Східні
Escada Escada pour Homme Avon Olivier Strelli Sonia Rykiel Sonia Rykiel Guerlain Spiritueuse Double Vanille Demeter Fragrance Junior Mints Chiara Boni Vanilla Ava Luxe Sacred Calypso Christiane Celle Calypso Figue Henri Bendel Incense & Musk Des Filles a la Vanille Patchouli Princesse Hippie Jeanne Arthes Sultan Homme Laura Mercier Ambre Passion Elixir

Advertisement

Популярні бренди та аромати: