Дизайнери » M » Деревні Ароматичні « Групи

In, Miller et Bertaux для жінок та чоловіків

In, Miller et Bertaux для жінок та чоловіків
Є
Був
Хочу
люблю
подобається
не подобається
зима
весна
літо
осінь
день
вечір
Загальна кількість голосів: 0
жіночий 25- 25+
чоловічий 25- 25+


основні акорди
balsamic
цитрус
амбра
свіжо-пряний
aromatic

In, від Miller et Bertaux - це парфум для жінок та чоловіків, належить до групи ароматів Деревні Ароматичні. In, був випущений в 2013. Верхні ноти: Елемі, Амбра і Мускус; ноти серця: Бергамот, Лайм і Кедр; ноти бази Імбир і Кумбару.

Піраміда композиції

верхні Ноти
Елемі Амбра Мускус

середні Ноти
Бергамот Лайм Кедр

база Ноти
Імбир Кумбару

Основні відчутні ноти на думку користувачів

Loading...

Стійкість

управляйте мишкою

Голоси користувачів
дуже слабкий 0
 
нестійкий 0
 
середній 0
 
стійкий 0
 
дуже стійкий 0
 

Шлейф

управляйте мишкою

Голоси користувачів
близько до шкіри 0
 
середній 0
 
сильний 0
 
дуже сильний 0
 

Advertisement

Детальніше про аромат читайте англійською мовою / More in English language about In, by Miller et Bertaux.

Цей аромат схожий на  

Advertisement

In, Відгуки про аромати

Додайте Ваш коментар

Зареєструйтесь на Fragrantica і ви зможете додавати свої власні коментарі.

Sponsored offers:

Ця сторінка містить інформацію про аромат, відгуки, ноти парфуму, картинки, нову рекламу, старі вінтажні постери та відео про Miller et Bertaux In, fragrance але ми не гарантуємо абсолютну достовірність даних. Торговельні марки та логотипи належать шанованим компаніям та виробникам і використовуються виключно для ідентифікації продуктів та компаній. Якщо у вас є додаткова інформація про Miller et Bertaux In,, ви можете поділитись нею, додавши особистий відгук про парфум. Fragrantica розробила унікальну систему класифікації ароматів, керовану оцінками наших користувачів, і ви можете класифікувати In, від Miller et Bertaux. Натисніть на відповідній опції форми класифікації аромату під зображенням парфуму. Також ви можете знайти посилання на вебсайти/Інтернет-магазини третьої сторони, але Fragrantica не має доступу або контролю на цих вебсайтах. Ми не даємо гарантій та не несемо відповідальності за те, що ви могли знайти в результаті цих посилань, або будь-які інші наслідки, включаючи втрату грошей та інше. Відгуки користувачів на In, від Miller et Bertaux представляють лише погляди зазначеного автора і не відображають погляди Fragrantica.

Advertisement

Більше ароматів з цієї групи Деревні Ароматичні
Pal Zileri Concept No 18 Ralph Lauren Polo Black Acqua di Parma Acqua di Parma Blu Mediterraneo - Cipresso di Toscana Alfred Dunhill X-Centric Gant Gant Adventure Etro Messe de Minuit Geo. F. Trumper Lavender Water Angel Schlesser Angel Schlesser Essential for Men Jack Black Jack Black Signature Blue Mark Joop! Joop! Go Hot Contact D.S. & Durga Vetyver Esprit Celebration Happy Vibes for Him

Advertisement

Популярні бренди та аромати: