Дизайнери » M » Квіткові Деревні Мускусні « Групи

Aoud Collection - Aoud Flowers Montale для чоловіків

Aoud Collection - Aoud Flowers Montale для чоловіків
Є
Був
Хочу
люблю
подобається
не подобається
зима
весна
літо
осінь
день
вечір
Загальна кількість голосів: 0
жіночий 25- 25+
чоловічий 25- 25+


основні акорди
свіжо-пряний
уд
дерево
троянда
aromatic
Картинки
Aoud Collection - Aoud Flowers Montale для чоловіків Картинки Aoud Collection - Aoud Flowers Montale для чоловіків Картинки

Aoud Collection - Aoud Flowers від Montale - це парфум для чоловіків, належить до групи ароматів Квіткові Деревні Мускусні. Aoud Collection - Aoud Flowers був випущений в 2008. Парфумер: Pierre Montale. Композиція аромату включає ноти: Герань, Дерево Гуаяк, Бергамот, Троянда, Тикове Дерево, Мускус і Дерево Агар (Уд).

Ноти аромату

Герань Дерево Гуаяк Бергамот Троянда Тикове Дерево Мускус Дерево Агар (Уд)

Основні відчутні ноти на думку користувачів

Loading...

Стійкість

управляйте мишкою

Голоси користувачів
дуже слабкий 0
 
нестійкий 0
 
середній 0
 
стійкий 0
 
дуже стійкий 0
 

Шлейф

управляйте мишкою

Голоси користувачів
близько до шкіри 0
 
середній 0
 
сильний 0
 
дуже сильний 0
 

Advertisement

Детальніше про аромат читайте англійською мовою / More in English language about Aoud Collection - Aoud Flowers by Montale.

Цей аромат схожий на  

Advertisement

Aoud Collection - Aoud Flowers Відгуки про аромати

Додайте Ваш коментар

Зареєструйтесь на Fragrantica і ви зможете додавати свої власні коментарі.

Sponsored offers:

Ця сторінка містить інформацію про аромат, відгуки, ноти парфуму, картинки, нову рекламу, старі вінтажні постери та відео про Montale Aoud Collection - Aoud Flowers fragrance але ми не гарантуємо абсолютну достовірність даних. Торговельні марки та логотипи належать шанованим компаніям та виробникам і використовуються виключно для ідентифікації продуктів та компаній. Якщо у вас є додаткова інформація про Montale Aoud Collection - Aoud Flowers, ви можете поділитись нею, додавши особистий відгук про парфум. Fragrantica розробила унікальну систему класифікації ароматів, керовану оцінками наших користувачів, і ви можете класифікувати Aoud Collection - Aoud Flowers від Montale. Натисніть на відповідній опції форми класифікації аромату під зображенням парфуму. Також ви можете знайти посилання на вебсайти/Інтернет-магазини третьої сторони, але Fragrantica не має доступу або контролю на цих вебсайтах. Ми не даємо гарантій та не несемо відповідальності за те, що ви могли знайти в результаті цих посилань, або будь-які інші наслідки, включаючи втрату грошей та інше. Відгуки користувачів на Aoud Collection - Aoud Flowers від Montale представляють лише погляди зазначеного автора і не відображають погляди Fragrantica.

Advertisement

Більше ароматів з цієї групи Квіткові Деревні Мускусні
Elizabeth Arden 5th Avenue After Five Moschino Cheap & Chic I Love Love Shiseido Zen Shaik Chic Shaik No 30 Tom Ford White Musk Collection White Suede Oriflame Giordani White Gold Strange Invisible Perfumes Magazine Street Art of Scent - Swiss Perfumes Bergduft No 1 Edelweiss Bvlgari BLV Eau d`Ete Space NK Santalrosa Sprezzatura 707 Dolce Amoretto Niven Morgan Gold Scent

Advertisement

Популярні бренди та аромати: