Дизайнери » M » Східні Деревні « Групи

Aoud Red Flowers Montale для жінок та чоловіків

Aoud Red Flowers Montale для жінок та чоловіків
Є
Був
Хочу
люблю
подобається
не подобається
зима
весна
літо
осінь
день
вечір
Загальна кількість голосів: 2
жіночий 25- 25+
чоловічий 25- 25+

Є : 2 Хочу: 1

основні акорди
теплий пряний
трав'янистий
уд
троянда
свіжо-пряний
дерево

Aoud Red Flowers від Montale - це парфум для жінок та чоловіків, належить до групи ароматів Східні Деревні. Aoud Red Flowers був випущений в 2008. Парфумер: Pierre Montale. Композиція аромату включає ноти: Дерево Агар (Уд), Сандал, Шафран, Чорнобривці і Троянда.

Perfume rating: 4.00 out of 5 with 2 votes.

Ноти аромату

Дерево Агар (Уд) Сандал Шафран Чорнобривці Троянда

Основні відчутні ноти на думку користувачів

Loading...

Стійкість

управляйте мишкою

Голоси користувачів
дуже слабкий 0
 
нестійкий 0
 
середній 1
 
стійкий 1
 
дуже стійкий 0
 

Шлейф

управляйте мишкою

Голоси користувачів
близько до шкіри 0
 
середній 1
 
сильний 1
 
дуже сильний 0
 

Детальніше про аромат читайте англійською мовою / More in English language about Aoud Red Flowers by Montale.

Цей аромат схожий на  

Advertisement

Aoud Red Flowers Відгуки про аромати

Pani
Pani

Ну уж чого не очікувала від Монталь, так це такого відвертого реверансу у бік світової класики парфумерії. Так, одразу впізнається, що послугувало натхненням для автора - легендарний Арпеж. Ті самі помадно-мильно-квітково-альдегідні ноти ретрової ніжності.
Назва аромату не підходить абсолютно! Вона дезорієнтує. Ніякого уду нема, а червоні квіти далеко заховані у косметичній аурі старовинного будуару.
Як добре, що я не замовила цей Монталь наосліп - в мене аж дві сотки сучасного Арпеж, третя була би зайвою.

Mar
02
2017

Додайте Ваш коментар

Зареєструйтесь на Fragrantica і ви зможете додавати свої власні коментарі.

Ця сторінка містить інформацію про аромат, відгуки, ноти парфуму, картинки, нову рекламу, старі вінтажні постери та відео про Montale Aoud Red Flowers fragrance але ми не гарантуємо абсолютну достовірність даних. Торговельні марки та логотипи належать шанованим компаніям та виробникам і використовуються виключно для ідентифікації продуктів та компаній. Якщо у вас є додаткова інформація про Montale Aoud Red Flowers, ви можете поділитись нею, додавши особистий відгук про парфум. Fragrantica розробила унікальну систему класифікації ароматів, керовану оцінками наших користувачів, і ви можете класифікувати Aoud Red Flowers від Montale. Натисніть на відповідній опції форми класифікації аромату під зображенням парфуму. Також ви можете знайти посилання на вебсайти/Інтернет-магазини третьої сторони, але Fragrantica не має доступу або контролю на цих вебсайтах. Ми не даємо гарантій та не несемо відповідальності за те, що ви могли знайти в результаті цих посилань, або будь-які інші наслідки, включаючи втрату грошей та інше. Відгуки користувачів на Aoud Red Flowers від Montale представляють лише погляди зазначеного автора і не відображають погляди Fragrantica.

Advertisement

Більше ароматів з цієї групи Східні Деревні
Cacharel Gloria Gucci Envy for Men Mugler B*Men Nikos Nikos Comme des Garcons Comme des Garcons Series 3 Incense: Kyoto Tom Ford Oud Wood John Varvatos John Varvatos Dana Ambush original Reminiscence Eau de Patchouli Atelier Flou Black Purple Pacifica Spanish Amber Smell Bent Reindeer Games

Advertisement

Популярні бренди та аромати: