Дизайнери » M » Східні Деревні « Групи

The Taste of Fragrance Alien Mugler для жінок

The Taste of Fragrance Alien Mugler для жінок
Є
Був
Хочу
люблю
подобається
не подобається
зима
весна
літо
осінь
день
вечір
Загальна кількість голосів: 0
жіночий 25- 25+
чоловічий 25- 25+

Хочу: 3

основні акорди
caramel
білоквітковий
амбра
анімалістичні ноти
дерево
Картинки
The Taste of Fragrance Alien Mugler для жінок Картинки The Taste of Fragrance Alien Mugler для жінок Картинки The Taste of Fragrance Alien Mugler для жінок Картинки The Taste of Fragrance Alien Mugler для жінок Картинки

The Taste of Fragrance Alien від Mugler - це парфум для жінок, належить до групи ароматів Східні Деревні. The Taste of Fragrance Alien був випущений в 2011. Верхні ноти: Жасмин і карамель; нота серця: Кашемірове Дерево; базова нота Амбра.

Піраміда композиції

верхні Ноти
Жасмин карамель

середні Ноти
Кашемірове Дерево

база Ноти
Амбра

Основні відчутні ноти на думку користувачів

Loading...

Стійкість

управляйте мишкою

Голоси користувачів
дуже слабкий 0
 
нестійкий 0
 
середній 0
 
стійкий 0
 
дуже стійкий 0
 

Шлейф

управляйте мишкою

Голоси користувачів
близько до шкіри 0
 
середній 0
 
сильний 0
 
дуже сильний 0
 

Advertisement

Детальніше про аромат читайте англійською мовою / More in English language about The Taste of Fragrance Alien by Mugler.

Цей аромат схожий на  

Advertisement

The Taste of Fragrance Alien Відгуки про аромати

Додайте Ваш коментар

Зареєструйтесь на Fragrantica і ви зможете додавати свої власні коментарі.

Sponsored offers:

Ця сторінка містить інформацію про аромат, відгуки, ноти парфуму, картинки, нову рекламу, старі вінтажні постери та відео про Mugler The Taste of Fragrance Alien fragrance але ми не гарантуємо абсолютну достовірність даних. Торговельні марки та логотипи належать шанованим компаніям та виробникам і використовуються виключно для ідентифікації продуктів та компаній. Якщо у вас є додаткова інформація про Mugler The Taste of Fragrance Alien, ви можете поділитись нею, додавши особистий відгук про парфум. Fragrantica розробила унікальну систему класифікації ароматів, керовану оцінками наших користувачів, і ви можете класифікувати The Taste of Fragrance Alien від Mugler. Натисніть на відповідній опції форми класифікації аромату під зображенням парфуму. Також ви можете знайти посилання на вебсайти/Інтернет-магазини третьої сторони, але Fragrantica не має доступу або контролю на цих вебсайтах. Ми не даємо гарантій та не несемо відповідальності за те, що ви могли знайти в результаті цих посилань, або будь-які інші наслідки, включаючи втрату грошей та інше. Відгуки користувачів на The Taste of Fragrance Alien від Mugler представляють лише погляди зазначеного автора і не відображають погляди Fragrantica.

Advertisement

Більше ароматів з цієї групи Східні Деревні
Christian Dior Dune Calvin Klein Obsession Night for Men Courvoisier Cognac Courvoisier L’edition Imperiale Calvin Klein Euphoria Men Intense Etro Etra Etro Pierre Guillaume PG02 Coze Airness Musk Instinct Geoffrey Beene Grey Flannel Keiko Mecheri Musc Mazzolari Lei Dorin Un Air d’Arabie Amber En Voyage Perfumes Makeda

Advertisement

Популярні бренди та аромати: