Дизайнери » N-Q » Квіткові Деревні Мускусні « Групи

Classic Pink NANADEBARY для жінок

Classic Pink NANADEBARY для жінок
Є
Був
Хочу
люблю
подобається
не подобається
зима
весна
літо
осінь
день
вечір
Загальна кількість голосів: 0
жіночий 25- 25+
чоловічий 25- 25+


основні акорди
дерево
свіжо-пряний
пудровий
ваніль
musky

Classic Pink від NANADEBARY - це парфум для жінок, належить до групи ароматів Квіткові Деревні Мускусні. Верхні ноти: Імбир, Бергамот і Тангерин; ноти серця: Ірис, Жасмин, Сандал, Мускатний Горіх і Коріандр; ноти бази Кедр з Вірджинії, Ваніль і Мускус.

Піраміда композиції

верхні Ноти
Імбир Бергамот Тангерин

середні Ноти
Ірис Жасмин Сандал Мускатний Горіх Коріандр

база Ноти
Кедр з Вірджинії Ваніль Мускус

Основні відчутні ноти на думку користувачів

Loading...

Стійкість

управляйте мишкою

Голоси користувачів
дуже слабкий 0
 
нестійкий 0
 
середній 0
 
стійкий 0
 
дуже стійкий 0
 

Шлейф

управляйте мишкою

Голоси користувачів
близько до шкіри 0
 
середній 0
 
сильний 0
 
дуже сильний 0
 

Advertisement

Детальніше про аромат читайте англійською мовою / More in English language about Classic Pink by NANADEBARY.

Цей аромат схожий на  

Advertisement

Classic Pink Відгуки про аромати

Додайте Ваш коментар

Зареєструйтесь на Fragrantica і ви зможете додавати свої власні коментарі.

Sponsored offers:

Ця сторінка містить інформацію про аромат, відгуки, ноти парфуму, картинки, нову рекламу, старі вінтажні постери та відео про NANADEBARY Classic Pink fragrance але ми не гарантуємо абсолютну достовірність даних. Торговельні марки та логотипи належать шанованим компаніям та виробникам і використовуються виключно для ідентифікації продуктів та компаній. Якщо у вас є додаткова інформація про NANADEBARY Classic Pink, ви можете поділитись нею, додавши особистий відгук про парфум. Fragrantica розробила унікальну систему класифікації ароматів, керовану оцінками наших користувачів, і ви можете класифікувати Classic Pink від NANADEBARY. Натисніть на відповідній опції форми класифікації аромату під зображенням парфуму. Також ви можете знайти посилання на вебсайти/Інтернет-магазини третьої сторони, але Fragrantica не має доступу або контролю на цих вебсайтах. Ми не даємо гарантій та не несемо відповідальності за те, що ви могли знайти в результаті цих посилань, або будь-які інші наслідки, включаючи втрату грошей та інше. Відгуки користувачів на Classic Pink від NANADEBARY представляють лише погляди зазначеного автора і не відображають погляди Fragrantica.

Advertisement

Більше ароматів з цієї групи Квіткові Деревні Мускусні
Chopard Infiniment Cafe Parfums Cafe-Cafe Adventure L`Artisan Parfumeur Bois Farine Vivienne Westwood Boudoir Sin Garden Memento Italian Olfactive Landscapes 6 Marzo 2008 ore 11 - Piazza Duomo Ortigia Siracusa – Sicilia Nicolai Parfumeur Createur Rose Intense Eau Jeune Eau Jeune Double Je Dorin Un Air de Paris Giorgio Armani Emporio Armani Diamonds Eau de Toilette Oriflame Giordani White Gold Smell Bent Sunshine Sprezzatura 707 Dolce Amoretto

Advertisement

Популярні бренди та аромати: